Pořiďte si luxusně vypadající bojler

Základem moderního komfortního života je kvalitní bojler umožňující nám mít teplou vodu kdykoliv potřebujeme. Protože je součástí vaší koupelny, soustřeďte se na to, aby se bojler kromě funkčního řešení vyznačoval i luxusním nádechem.

Tradičním bojlerům ve tvaru válce odzvonilo, vsaďte na neotřelý a unikátní design. Díky tomu se vaše koupelna stane hotovou oázou klidu a můžete si vychutnat zasloužený relax.

Kromě objemu a typu bojleru se při jeho výběru důkladně zaměřte na jeho estetickou stránku.

Vybírat můžete z bojlerů horizontálních, které efektivně využívají prostor a bojlerů vertikálních, které bývají používány častěji díky rychlejšímu ohřevu. Zaberou ovšem více místa.

Funkce bojleru v domácnosti

Bojler v domácnosti zastává funkci zásobníku vody pro celou domácnost a voda se v něm ohřívá na námi požadovanou a nastavenou teplotu. Měl by být umístěn v blízkosti místa, kde čerpáte vodu, aby nedocházelo ke ztrátám tepla.

Dopředu si promyslete, který typ bojleru do své domácnosti zvolíte. Na výběr máte z mnoha klasických bojlerů na elektřinu či plyn. Zvolit můžete i kombinovaný bojler a vybrat si takový zdroj energie, který chcete.

Pokud máte doma více zařízení tvořící zbytkové teplo, mohl by pro vás být velmi lákavou možností bojler akumulační.

Abyste se ve své domácnosti cítili ještě komfortněji, můžete se při výběru nových spotřebičů a položek inspirovat na webu Váš-Pomocník.cz.

Zdroj foto: pexels.com