Žijte naplno – top’rezidence Pomezí

top’rezidence Pomezí je součástí známé pražské rezidenční čtvrti Košíře, jejíž historie se začala psát již v 10. století.

V roce 1896 byly Košíře císařským patentem Františka Josefa I. povýšeny na město. V tomto období provinční předměstský ráz postupně mizí a nové urbanistické plány přizpůsobují Smíchov i Košíře modernímu městskému životu.

V současnosti jsou Košíře oblíbenou rezidenční lokalitou, která kombinuje rychlou dostupnost do města s bydlením v kontaktu s přírodním parkem.

V HARMONII S PŘÍRODOU I MĚSTEM

Perfektní dostupnost do centra Prahy a kvalitní občanská vybavenost místa

Kvalitní občanská vybavenost a dobrá dostupnost jsou jedním z rozhodujících faktorů určujících kvalitu bydlení v dané lokalitě.

Zastávka MHD se nalézá pouhých 150 metrů od projektu a autobusem jezdícím v osmiminutových intervalech dojedete za 20 minut do OC Nový Smíchov – obchodního a společenského centra Prahy 5. Necelých 250 metrů od top’rezidence se rovněž nachází vlaková zastávka Praha-Cibulka na trati Praha-Smíchov – Hostivice, která poskytuje další možnosti využití hromadné dopravy pro cesty do zaměstnání nebo pro výlety do blízkého okolí.

V lokalitě poblíž ulice Na Pomezí naleznete nejen běžné obchody a služby, ale také například Tenis Club Cibulka, squashové centrum, restaurace, základní školy, školky nebo Gymnázium Nad Kavalírkou.

Mezinárodní škola Lycée Français de Prague se nachází 15 minut autem od top’rezidence.

ŽIJTE NAPLNO!

Zajistíme pro vás vysoký prostorový a materiálový standard, můžete tak nerušeně a naplno prožívat každou minutu.

Velký důraz je kladen na nízkou energetickou náročnost.

Všechny byty jsou navrženy jako nízkoenergetické s decentrálním větráním s rekuperací tepla, ve vysokém kvalitativním standardu, jehož součástí jsou venkovní hliníkové žaluzie, elektroinstalace pro inteligentní ovládání a velkoformátová okna, která nabízí překrásné výhledy na Staré Město nebo do přírodního parku Košíře-Motol.

Společnost KKCG Real Estate uspořádala v roce 2016 mezinárodní architektonický workshop.

Vítězný koncept „Bydlení v parku“ vznikl kompilací práce ateliérů Bogle Architects (UK), sdružení Bauschlager Eberle (AT) / Hnilička architekti (CZ), majo architekti (CZ) a ABM architekti (CZ).

Po dokončení bude v top’rezidenci Pomezí 140 bytů, 38 řadových rodinných domů a 5 samostatných vil.

Prémiové byty a dvouúrovňové penthausy

První etapa projektu realizovaná podle návrhu známého pražského architekta Petra Bouřila (ABM architekti) nabízí 81 prémiových bytů ve čtyřech čtyřpodlažních domech se střešními pavilóny.

Byty v přízemí disponují předzahrádkami, ostatní byty mají prostorné balkóny nebo terasy. Vrcholem nabídky jsou dvojúrovňové penthousy s rozsáhlými střešními terasami.

V podzemních podlažích se nachází garážová stání s přípravou pro dobíjení elektromobilů, sklepy pro každou bytovou jednotku a společná myčka kol.

Máte rádi zdravý životní styl, ale neumíte se vzdát blízkosti města, pak probrouzdejte nabídkou bytů top´rezidence POMEZÍ a výběr je jen na Vás www.top-rezidence.cz/pomezi