Zrozena pro dokonalý spánek

Matrace Maestro Dual 14 z dílny italského výrobce Magniflex je skutečně mistrovským dílem.

V jedné exkluzivní velmi vysoké (35 cm) matraci se spojilo to nejlepší ze „starého stylu“ dovedně zkombinované s moderními technologiemi.

Magniflexu se podařilo znamenitě sladit tradiční materiály s moderními inovacemi, které nabízejí nadčasovou eleganci a pohodlí.

Výplň potahu matrací Maestro (za cenu 47 490 Kč v rozměru 90 x 200 cm) spojuje jedinečnou paměťovou pěnu Memoform s přírodními tradičními materiály. Matrace je oboustranná a v zimě hřeje a v létě chladí.

Zimní strana je obohacena o vzácná hřejivá vlákna kašmíru a vlny, zatímco letní strana vykazuje chladivé vlastnosti hedvábí a lnu. Prodyšný potah ze saténové viskózy je příjemný a nabízí rafinovaný vzhled a záruku pohodového spánku.

Jádro je složeno z několika vrstev studených pěn, které propůjčují matraci jedinečné vlastnosti. Vrchní vrstvou je paměťová pěna zaručující vysoce komfortní spánek.

Měkkou a pohodlnou podporu zajišťuje speciální pěna Malva s extraktem léčivé byliny (sléz lesní). Ten je znám protizánětlivými a zklidňujícími vlastnostmi, napomáhá léčbě zjevných a skrytých zánětů v těle a blahodárně působí na nervový systém.

Bylinný extrakt ze slézu lesního se uvolňuje až při zahřátí pěny na teplotu lidského těla.

Optimální větrání matrace zajišťuje pěna Aquabreeze s vysokou hustotou na bázi vody umožňující snadné proudění vzduchu a optimální rozptýlení nahromaděného tepla. Správnou ortopedickou podporu páteři poskytuje studená pěna Elioform.

Vrchní vrstva je z paměťové pěny Memoform. 5 cm široká pevná výztuha na všech čtyřech stranách matrace zajistí pohodlné usedání a vstávání i přesto, že je matrace velmi vysoká (35 cm).

Maestro Dual 14 poskytuje nejen pohodlný, ale doslova luxusní požitek ze zdravého spánku.