Chytré bydlení – trend moderní domácnosti
Navštivte Centrum Inovací pro Technologie Inteligentního Bydlení (www.CITIB.cz)
Intenzita osvětlení v interiéru může být řízena světelnými podmínkami exteriéru
Teplotu bazénu můžete nastavit pomocí chytrého telefonu nebo tabletu
Systém inHome umí ovládat i domácí spotřebiče – nechte se probudit vůní kávy a čerstvě upečeného chleba
Dotykové panely inHome AMX umožňují velmi komfortní a intuitivní ovládání celé domácnosti
Mějte svůj dům pod kontrolou. Díky systému inHome AMX ušetříte až 30 % nákladů na energie
Navštivte Centrum Inovací pro Technologie Inteligentního Bydlení (www.CITIB.cz)

Přináší nejen vyšší úspory, bezpečnost a pohodlí, ale i lepší životní styl.

Stavíte nebo rekonstruujete nový dům či byt? Nebo se vám skvěle bydlí, ale chtěli byste ještě něco víc? Máme pro vás zajímavé doporučení.

Společnost Insight Home nabízí řešení chytré domácnosti inHome AMX, které vám poskytne opravdu skvělý komfort, bezpečí, úspory, ale hlavně lepší životní styl.

Společnost má vedoucí postavení v oblasti chytrého bydlení a patří mezi 25 procent největších českých společností. V současné době kromě Česka působí v Polsku, na Slovensku a v Rusku.

Koncept chytré domácnosti přináší pomocí systému domácí automatizace jednoduché ovládání osvětlení a světelných scén, žaluzií a závěsů, bezpečnostního, komunikačního a kamerového systému včetně přístupu pomocí otisku prstu, vytápění a chlazení, meteorologické stanice, bazénu, vířivky, sauny, měření spotřeb energií, audia a videa, domácích spotřebičů a dalšího vybavení, které ve svém obydlí uživatel běžně používá.

Ovládání celé domácnosti je pak stejně jednoduché, jako je dnes běžné použití mobilního telefonu. Intuitivní a uživatelsky přívětivé ovládání na dotykovém panelu umožňuje dokonalou kontrolu vašeho domova bez potřeby návodu k obsluze.

Toto řešení eliminuje chaos vzniklý spoustou povalujících se různých ovladačů, zvyšuje životní styl rodiny, její bezpečnost i pohodlí.

Představte si, že jediným stisknutím tlačítka před odchodem chytrá domácnost zhasne světla, aktivuje bezpečnostní systém, vypne televizi a veškeré audiovizuální vybavení, odpojí rizikové spotřebiče (jako jsou varná konvice, žehlička, kulma…) a zatáhne žaluzie.

Navíc, díky spojení chytré domácnosti s dalšími podsystémy, jakými jsou například topení či chlazení, dochází k velké úspoře energie až ve výši 30 procent.

Výhodou systému inHome AMX je jeho modularita, díky které se dá pořizovat postupně. Nejdůležitější je v každém případě realizace tzv. systémové elektroinstalace. Náklady na tuto „chytrou“ instalaci jsou cca o 20 procent vyšší než náklady na konvenční.

Pak záleží na tom, co vše do domácí automatizace zahrnete. Obecně se ale dá říci, že kompletní systém inHome AMX stojí kolem 10 procent ceny celé nemovitosti.

Pokud ještě váháte, zda si chytré bydlení pořídit, přijďte se podívat do Centra inovací, které společnost Insight Home vybudovala na Praze 4. Domluvte si osobní schůzku na telefonu +420 603 525 050 nebo na e-mailu villa@InsightHome.eu.

TEXT: Martina Veselé, FOTO: archiv firmy INSIGHTHOME