Obklady a dlažby

Chcete sdílet tento článek?

Společnost Akubra Trade s.r.o. se snaží přinést všem klientům servis, dizajn a lásku při výběru obkladů a dlažeb do koupelny, ale také při řešení interiéru, nebo exteriéru ‘‘klienti nás hledají, když vyčerpají všechny nápady a možnosti‘‘ až 90% zakázek máme na základě referencí a doporučení klientů.

Po více než 12 letech strávených v zahraničí jsem se usadil spolu se svojí manželkou (která je původem z Liptova) v Praze. Působím, jako poradce a konzultant při rekonstrukcích a návrzích řešení interiérů a exteriérů. Díky několikaletým zkušenostem v tomto oboru a znalostem dané problematiky všichni naši klienti dostávají maximální servis.

Nejvíc se mi na mojí práci líbí, když můžu skoro z ruiny udělat nádherný, nový prostor. Samozřejmě, že motivací je také finanční ohodnocení investorů.

Co všechno nabízíme našim klientům? Určitě si každý klient najde to potřebné, jako poradenství, konzultace, ale i samotnou rekonstrukci bytu, rodinného domu, terasy, koupelny, kuchyně, nebo zprostředkujeme služby architekta, dizajnera, rozpočtáře, tvorbu 3D grafických vizualizací, ale také specialistu na ohodnocení budov energetickým štítkem.

Další zajímavé články