Art – Style kvalitní kuchyně z masivu

Firma ART-STYLE působí na trhu již 30 let a řadí se mezi přední výrobce stylového nábytku a kuchyní Provence z masivu. Své postavení získala firma díky svému velkému showroomu, širokému sortimentu a kvalitnímu ručnímu zpracování.

Společnost založena na rodinné tradici a zakládá si na výrobě z masivního dřeva, bez použití dřevotřísky, překližky nebo umělých materiálů. Desky kuchyňských linek jsou řešeny tvrdým dřevem, nejčastěji bukem či dubem, nebo kamenem.

Velká část výrobního procesu tvoří právě ruční práce a důraz na vysoké řemeslné opracování. Každý jednotlivý kus z výrobního sortimentu lze zhotovit na míru dle přání zákazníka, v různých rozměrech a modifikacích.

ART-STYLE nabízí zpracování produktů řadou povrchových úprav, produkty se nejčastěji voskují, lakují, ale i barví a ručně malují dle vybraných předloh zákazníky.

„Na trh přinášíme kvalitní produkty ve stylu Provence, které se nyní těší velké popularitě. Vysoce kvalitní ruční zpracování a možnost zakázkové výroby je hlavním důvodem, proč si zákazníci vyberou výrobky právě od nás.

Jsme opravdu rádi za to, že poctivé řemeslo stále pokračuje a zákazníkům plníme jejich sny o bydlení“, komentuje současnou situaci Daniel Bilý, ředitel společnosti.

„Velice časté je, že zákazníci vybaví našimi výrobky celý dům, začnou kuchyní, jídelnou a nakonec se začne i s vybavováním ostatních pokojů, vstupní haly a dalšími různými kousky na míru,“ dodává.

Podrobné informace o firmě ART-STYLE a jejích produktech naleznete na www.art-style.cz nebo v showroomu v Nových Dvorech u Kutné Hory, kde můžete vidět stylový nábytek a stylové kuchyně naživo.