Britská značka M&S podporuje charitu

Chcete sdílet tento článek?

25 let společnosti M&S na českém trhu přineslo rozšířenou nabídku služeb jejich zákazníkům. Již v loňských letech se jim společnost přiblížila nabídkou potravin na Rohlik.cz a oděvů a doplňků na českém e-shopu. Letos si zákazníci mohou převážnou část z nabídky oděvů a doplňků koupit také na Mall.cz. Tento týden byla představena další novinka Rezervuj a vyzvedni. Na speciálně připravené záložce na stránce www.marksandspencer.cz si zákazníci mohou vybrat oblíbené produkty a nejpozději druhý den pro ně budou připraveny v prodejně dle jejich výběru.

Tento týden také značka M&S předala částku 347 012Kč vybranou v ČR na tradiční vánoční charitě pěti organizacím, které si sami vybrali jejich zaměstnanci.

„V této těžké době není mnoho dobrých zpráv, jsme tedy rádi, že se můžeme o jednu podělit a zároveň vám všem velmi poděkovat za účast a podporu vánočního projektu – naší již tradiční vánoční charity. Zároveň jsme se rozhodli jako každý rok podpořit Linku bezpečí, a to částkou 20 000 Kč, na kterou jsme vybírali prodejem horkých nápojů. Tuto dobrou zprávu jsme sdělili i podporovaným organizacím a všechny velmi děkují a váží si naší podpory v těchto nelehkých časech. Tento dík patří celému týmu M&S, jak na prodejnách, tak na Head Office – bez týmového ducha by to nešlo! Doufáme, že vás tato zpráva potěší a utvrdí v tom, že to, co děláme, má smysl, že má význam pomáhat a myslet na druhé.“ napsala všem zaměstnancům Helena Vyhnánková, marketingová managerka M&S.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články