Chytré světlo od EGLO Connect

Chcete sdílet tento článek?

Jednoduchost, intuitivnost a bezpečnost – to je budoucnost chytrého osvětlení. S EGLO Connect můžete svá svítidla ovládat odkudkoli a užít si tak komfort a výhody chytrých technologií. Co všechno pro vás tedy chytré osvětlení může udělat?

Kouzlete s osvětlením

Vytvořte to správné osvětlení pro vaši náladu. S EGLO Connect můžete zvolit přes 16 miliónů barev a 50 000 odstínů bílé jednoduše přes dálkové ovládání nebo aplikaci. Zvolte přednastavené scenérie jako je západ slunce, oceán, měsíční světlo nebo si vytvořte své vlastní, aby váš domov vždy souzněl s vaší náladou.

Osvětlení pro zdraví

Svítidla nemusí být jen dekorativní. Správné osvětlení může podpořit naše zdraví i naši výkonnost. Pro práci během dne potřebujeme bílé studené barvy, kdežto při večerním odpočinku se zrelaxujeme u teplého bílého osvětlení. Alespoň hodinu před spánkem je dobré eliminovat modré světlo, to zvyšuje kvalitu spánku, naše tělo se během noci lépe zregeneruje a probudíme se svěží a odpočatí. Ráno vás probudí program východ slunce, kde si nastavíte čas a intenzitu světla, která vás přivítá do nového dne. To vše máte s EGLO Connect k nastavení na špičce vašeho prstu.

Zábava i bezpečí

Chytré osvětlení EGLO Connect vám pomůže nejen nastavit správnou atmosféru, ale také váš domov zabezpečí. Nastavte si automatické zapínání a vypínání osvětlení u vás doma, když jste zrovna pryč, nasimulujete tak svou přítomnost a ochráníte svůj domov před nevítanými návštěvníky. Pokud jsou návštěvníci vítaní a máte doma party, tak zvolte disco program, který mění barvu a intenzitu světla podle rytmu vaší hudby a dá vaší oslavě jiný rozměr.

Vše v jednom

Ovládejte veškerá svítidla z jednoho zařízení. Technologie EGLO Connect funguje na zabezpečené síti, která umožňuje párovat jednotlivá osvětlení do skupin a ovládat je odkudkoli z vašeho domova. Pro pokročilejší uživatele je k dispozici EGLO plug, do kterého jednoduše zapojíte spotřebiče, které poté ovládáte společně s osvětlením a vytvoříte si chytrou domácnost, kterou máte pod kontrolou, i když zrovna nejste doma.

Vhodné pro každou domácnost

Chytré osvětlení můžete zapojit do svítidel, která již máte doma, stačí dokoupit chytrou EGLO Connect žárovku. Dávejte si jen pozor při výběru správného druhu patice. A pokud nejste zrovna fanoušek moderních technologií, ale chcete si užít výhody inteligentního osvětlení, tak vše můžete ovládat i přes dálkové ovládání, které lze zakoupit samostatně.

Zjistěte, jak osvětlení může zpříjemnit váš život. Obohaťte svou domácnost o chytrá designová svítidla EGLO Connect a užívejte si jejich benefity. Pokud si nevíte rady s výběrem, poraďte se s odborníky na www.eglo.cz.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články