Do moderní rezidence patří moderní sledování

Jak čas plyne, tak se vše mění a modernizuje. To platí i pro televizi. Zatímco plošné a kabelové vysílání televize je stále běžné, zajímavou vychytávkou posledních let je IPTV, neboli internetová televize.

Jedním z nejznámějších českých poskytovatelů televize přes internet je Lepší.TV, o které si teď povíme více.

Tato služba nabízí sledování 124 TV stanic, z toho 80 v HD kvalitě. Své zákazníky navíc rozmazluje mnoha nadstandardními funkcemi. Jednou z nich je například pozastavení. Pokud sledujete televizi, ale potřebujete si odskočit, není žádný problém.

Film či pořad si můžete kdykoliv stopnout. Další funkcí, kterou Lepší.TV nabízí, je nahrávání. Díky tomu si můžete přehrávat své oblíbené filmy kdykoliv se Vám zachce.

Avšak nejzajímavější a nejužitečnější funkcí je rozhodně přehrávání až 100 dní zpětně. Tato funkce je perfektní pro ty z Vás, kteří mají příliš práce a málo času.

Díky zpětnému přehrávání si totiž můžete zhlédnout nový díl Vašeho oblíbeného seriálu i se zpožděním, a tak se nemusíte strachovat, že byste o něco přišli.

Pro filmové nadšence máme skvělou zprávu. Lepší.TV totiž ke svým 124 stanicím nabízí zcela zdarma i videotéku s více než tisíci filmy. Na výběr jsou tituly různých žánrů, a tak videotéka zaručeně uspokojí každého diváka.

Lepší.TV je možné sledovat na televizi, ale také na počítači, mobilu či tabletu, a to úplně kdekoliv s internetem. A pozor, Lepší.TV není omezená pouze na Českou republiku. Její služby můžete využívat kdekoliv na území Evropské unie. České stanice si tak můžete užívat i na dovolené v zahraničí.

Jděte s dobou a vyzkoušejte si moderní sledování televize. A proč si vybrat zrovna Lepší.TV? Pokud Vás výše zmíněné výhody nepřesvědčily, tak pro Vás máme ještě jednu pecku.

Lepší.TV je zcela bez závazků a novým zákazníkům nabízí první měsíc pouze za 1 Kč a k tomu zcela zdarma i HBO stanice. Nyní už opravdu nemáte důvod, proč Lepší.TV nevyzkoušet.