Stylově černá v koupelnách od Sapho

Černá vnáší do koupelny zvláštní dramatické kouzlo a dotváří tak perfektní atmosféru pro relaxaci. Zároveň je to barva, která nikdy nevyjde z módy, má styl a vypadá skvěle v jakémkoliv prostoru.

Například sprchové walk-in zástěny CURE BLACK dodají koupelně vzdušnost i osobitý styl.

Série kombinuje jednoduchý čistý vzhled spolu s dalšími praktickými vlastnostmi, díky nimž poskytuje nejen větší volnost a pohodlí, ale dokáže se též maximálně přizpůsobit prostorovým dispozicím každé koupelny.

Atraktivita zástěn CURE BLACK je dána především využitím elegantních, matně černých hliníkových profilů, které tvoří rám a opticky rozdělují sklo na jednotlivé okenní tabule.

Evokují tak reálná okna starých továrních hal, což podtrhuje industriální design celé série.

Koupelnu v moderním či industriálním stylu skvěle doplní třeba stylová umyvadlová konstrukce s integrovanou zásuvkou ze série SKARA.

Ta snoubí chladný aspekt matně černého kovu s hřejivým elementem v podobě tmavého dřeva.

Praktická bezúchytková zásuvka v dřevěném dekoru dodává konstrukci svěží vzhled.  Závěsné konstrukce se kombinují s bílým umyvadlem z litého mramoru TWIG. Větší rozměry těchto konstrukcí svým asymetrickým tvarem navíc poskytují také praktickou odkladovou plochu.

Součástí série je však i menší konstrukce, určená na postavení pod betonové umyvadlo FORMIGO. Tato varianta pak tvoří typický industriální koncept, založený na spojení tří nejoblíbenějších materiálů současnosti.

Baterie SPY nabízí populární hranatý design se zkosenou oblou hranou. Série zahrnuje všechny druhy vodovodních baterií včetně podomítkových, ale také třeba umyvadlový sifon či roháčky.

Její součástí je i teleskopický sprchový sloup. Elegantní vkusný vzhled a sametově černá povrchová úprava série SPY lichotí každé koupelně.

Neměli bychom opomínat ani důležitost samostatného koupelnového vytápění, bez něhož koupelna nemůže poskytovat požadovaný komfort.

Netradiční vzhled otopného tělesa ZIG zaujme na první pohled svými různoběžnými středovými trubkami.

Kromě atypického tvaru jistě osloví též povrchová úprava v barvě strukturální antracit a variabilita připojení na ústřední i elektrické vytápění.

V neposlední řadě je černá barva také výborný jednotící prvek. Například černé doplňky dodají interiéru pocit hloubky a celý prostor opticky propojí.

Všechny produkty ze sortimentu doplňků dokonale odráží současný trend a mohou být tím pravým, co doladí „Black design“ vaší koupelny.

www.sapho.cz