Dokonalé žehlení s Miele FashionMaster

Znáte někoho, kdo relaxuje při žehlení? Takových jedinců asi ve svém okolí moc nenajdeme. Většina z nás totiž vnímá tuto činnost jako nutné zlo a snaží se si ji maximálně ulehčit.

I proto vyvinula firma Miele jedinečný systém žehlení, s jehož pomocí vyžehlíte své oblečení snadněji, rychleji a rovnoměrněji než kdy dřív. S přístrojem FashionMaster už nemusíte mít z žehlení žádné obavy.

Navíc budete mít vše hned po ruce, ať už jde o žehlicí stůl, žehličku či vyvíječ páry. Zkrátka a dobře, jestli chcete rozšířit řady milovníků žehlení ve vaší domácnosti, vsaďte na FashionMaster od Miele!

Efektivní pomocník v elegantním designu

S mimořádnou lehkostí vás bude na šetrných pojezdových kolečkách FashionMaster následovat tam, kam potřebujete, a nezalekne se ani schůdků.

Pomůže vám zvládnout lehce, rychle a šetrně skutečně velké množství prádla – od choulostivých textilií přes látky s potiskem až po lněné sako. Inteligentní technologie přístroje zajistí optimální výsledky s minimální námahou.

Patentovaný systém 1-2-Lift1 umožňuje mimořádně rychlé a téměř samočinné rozložení přístroje. Vysoce přesná a efektivní technologie páry zajistí perfektní vyhlazení.

Žehlička se speciální voštinovou strukturou garantuje optimální rozvádění páry a tím i nejlepší výsledky vyhlazování. Výkonný steamer s využitím předností vyvíjení páry lze použít dokonce i u pověšených textilií.

Na displeji najdete vždy informace o stavu přístroje a zobrazení doporučení pro obsluhu – např. v případě, že je potřeba doplnit zásobník na vodu.

FashionMaster zaujme také svým funkčním designem a elegantními tvary, které mu vynesly nejedno ocenění renomovaných designérských porot. Proto je téměř škoda schovávat ho někam do kouta.

Pečeť hygieny FashionMaster

S žehlicím systémem FashionMaster od Miele si můžete užívat maximální čistotu i nejvyšší míru hygieny.

Díky selektivnímu napařování žehličkou Miele (stupeň výkonu 3) nebo steamerem odstraníte 99,99 %1 virů během 5 sekund, ať už jde o koronaviry, chřipkové viry nebo adenoviry (s výjimkou hepatitidy typu B). Vše je potvrzeno zkouškou vysoké školy Albstadt-Sigmaringen.

Bližší informace najdete na https://www.miele.cz/domacnost/zehlici-stroje-1586.htm.

www.miele.cz