NATAVA nabízí také kosmetické doplňky

Česká značka přírodní a BIO kosmetiky NATAVA si zakládá nejen na využití vysoce kvalitních přírodních surovin, jako jsou např. za studena lisované oleje či oleje v BIO kvalitě, cenné extrakty z rostlin, esenciální oleje, přírodní barviva nebo sušené byliny, ale také na ekologických obalech.

Také díky nim můžete mít dobrý pocit, že je příroda zatěžována zase o něco méně.

Pro všechny typy tuhých mýdel, šamponů a balzámů NATAVA je určena stylová a praktická bambusová mýdlenka s keramickou podložkou, jejíž čistý design skvěle doladí interiér jakékoliv koupelny.

Mýdlenka by měla být umístěna tak, aby na ní odložené kosmetické výrobky byly chráněny před stříkající vodou a přílišnou vlhkostí. Tuhá mýdla a šampony před odložením ideálně očistěte od možných zbytků pěny.

Berete si stejně jako my své oblíbené kosmetické prostředky i na služební cesty, na chatu či dovolenou?

V tom případě jistě oceníte hliníkovou cestovní mýdlenku v hranaté (pro uchovávání všech druhů přírodních tuhých mýdel NATAVA) nebo kulaté variantě (pro tuhá tělová másla, šampony a balzámy na vlasy NATAVA).

Originální kovové pouzdro má na dně prolisy a otvory zajišťující pravidelné větrání. Kulatá varianta krabičky je navíc ozvláštněna výliskem stromu života, logem přírodní řady NATAVA, a tak působí jako skutečný šperk.

Praktické krabičky umožní uchovávat mýdlo či šampon opravdu dlouhou dobu, stačí je jen po použití opláchnout od zbytků pěny, nechat vyschnout, vložit do pouzdra a bez obav vyrazit.

NATAVA myslí na přírodu, a tak si všímá i těch nejmenších detailů. Nově nabízí také udržitelné bambusové vatové tyčinky, které využijete nejen pro ušní hygienu.

Praktické a odolné tyčinky jsou vyrobeny z rychle rostoucího a plně rozložitelného bambusu a 100% bavlny. Plně recyklovatelný obal obsahuje 200 ks.

Podrobnosti najdete na e-shopu: www.natava.cz.