Domácí šéfkuchař zn. TEFAL

Revoluce v kuchyni s geniálním pomocníkem s výřečným názvem Cook4Me+ (CY851840), neboli uvař mi! Tento digitální multifunkční hrnec vám pomůže uvařit snadno a rychle každodenní rodinné večeře ale i slavnostní víkendové obědy.

Stisknutím knoflíku jednoduše vyberte jeden ze 150 nahraných receptů pro předkrmy, hlavní jídla a dezerty, nebo si nastavíte vaření podle konkrétní ingredience.

Pokud budete chtít, můžete přejít na ruční ovládání a připravit si vlastní recept pomocí jednoho ze šesti režimů, které jsou k dispozici: tlakové vaření, vaření v páře (včetně koše), program „do zlatova“, vaření, mírné vaření nebo ohřívání.

Nezáleží na tom, jestli máte chuť na omáčky, karbanátky, či sladký dezert, Cook4Me+ hravě zvládne vše. Přístroj vás pomocí intuitivního digitálního displeje provede během vaření jednotlivými kroky. 120 receptů z nabídky uvaříte s Cook4Me+ za méně než 15 minut.

Je tedy ideální pro rychlé večeře. Sám odhadne správnou dobu vaření podle hmotnosti a počtu porcí. Díky možnosti odloženého startu si můžete přípravu jídla naplánovat dle vaší potřeby.

Multifunkční hrnec umí udržet jídlo v teple, dokud nebude čas oběda či večeře. K dispozici je i praktické tlačítko „oblíbené“, díky kterému budete mít nejčastěji připravované pokrmy na dosah ruky. Mísu i parní koš umyjete v myčce.

Doporučená cena je 6 999 Kč