Spojení zubní hygieny a stylu

Světově největší značka spojující technologii a péči o krásu, FOREO, vyvinula sonický elektrický zubní kartáček nové generace.

Díky kombinaci nejnovější technologie a nepřekonatelné odolnosti bude FOREO ISSA 2 posledním zubním kartáčkem, který si kdy budete muset koupit. Vydrží až neuvěřitelných 365 dní na jedno nabití, které navíc trvá pouze jednu hodinu.

Kartáček je vyroben ze zdravotnického neporézního silikonu. Je tak ultra hygienickou alternativou k manuálním i elektrickým kartáčkům s nylonovými štětinami, protože odolává hromadění bakterií (až desettisíckrát účinněji než běžné kartáčky).

Kromě toho představuje i skvělou investici do péče o ústní hygienu: na unikátní kartáčkové hlavě najdete silikonové i PBT polymerové štětiny, které společně pomáhají zajistit intenzivnější čištění a odstranění plaku a zároveň jemně masírují dásně.

Vzhledem k vysoké odolnosti vydrží kartáčková hlava rok pravidelného používání. Proč vyhazovat kartáček každé tři měsíce, když můžete používat FOREO ISSA 2 – kartáček, který je výkonnější a zároveň šetrnější k přírodě?

Technologie Sonic Pulse pulzuje ve frekvenci 11 000 pulzů za minutu a účinně, ale zároveň jemně čistí zuby a masíruje dásně.

Kartáček odstraňuje zubní plak, poskytuje komplexní péči o ústní dutinu a je obzvláště vhodný pro osoby s citlivými dásněmi a pro všechny, kteří požadují citlivou a účinnou péči o zubní sklovinu.

Zubní kartáček nové generace nabízí kromě moderního švédského designu také výběr ze čtyř stylových barev – světle růžové, kobaltově modré, matně černé a světle modré. V kostce FOREO ISSA 2 přináší:

– 16 různých rychlostí a vestavěný časovač k prevenci příliš dlouhého čištění,

– USB nabíjení trvající pouhou jednu hodinu, zaručující až 365 dnů do dalšího nabití,

– ideální způsob péče o chrup při cestování: funkce zámku zabraňující spuštění a žádné neforemné nabíjecí stanice,

– dvouletou záruku na zboží a desetiletou záruku kvality.

Generální ředitel FOREO, Paul Peros, doplnil: „ISSA 2 pro nás představuje zbrusu nový způsob čištění zubů, který je nesrovnatelný s ničím, co jsme doposud znali.

Od nejmodernějšího materiálu, který byl při jeho výrobě použit, až po revoluční design představuje ISSA 2 skutečně přelomový produkt na trhu, který příliš dlouho čekal na výraznou inovaci.

Jak mimo jiné prohlásili ve Star Treku – ISSA 2 je opravdu kartáčkem budoucnosti.“