Nejpopulárnější interiérové dveře

Ačkoliv inspirace je všude kolem nás spoustu, stejně jsme to ve finále my, kdo se musí rozhodnout. A to platí i při výběru interiérových dveří. Stále tápete, co vybrat, jaký zvolit materiál či dekor?

Česká rodinná firma Sapeli, jednička na trhu interiérových dveří a zárubní, představuje nejprodávanější modely a typy dveří roku 2019. Díky nim můžete vaší domácnosti jednoduše dodat nejen prvek přírody, ale také vytvořit styl plný čistoty, jednoduchosti a elegance či dopřát svému interiéru kapku luxusu.

Veškeré dveře jsou v Sapeli vyráběny na zakázku a je samozřejmostí, že Sapeli zodpovídá za celý proces od výběru dveří až po jejich úspěšnou montáž a spokojené používání.

Příroda u vás doma

Dnešní doba je velmi uspěchaná a svým způsobem přetechnizovaná, a tak prvky přírody mohou působit v interiéru jako určitý balzám na duši. Milovníci přírody tak jistě ocení interiérové dveře z dýhy.

Vrchní vrstvu těchto dveří tvoří pravé dřevo se svou jedinečnou kresbou, která se strom od stromu liší, takže každé dveře jsou stejně jako věci v přírodě určitým originálem.

Dveře Akord v provedení dýha dub americký vnáší do interiéru nejen prvek přírody ale i eleganci a ladnost. Dveře jsou typické svou vertikální lištou, kterou lze vyfrézovat, zvolit kovolaminát či vysoký lesk. Lištu mají jak plné, tak prosklené varianty těchto dveří.

Pro milovníky netradičního pojetí je určená řada dveří Tenga, která v sobě spojuje různě orientované pláty dýhy vždy s možností kombinace dvou různých dýh. Na výběr je z více než 90 dekorů. Na obrázku jsou dveře Tenga 10 z dýhy s dekorem dubu natur.

Bílá v interiéru je určitým nadčasovým prvkem

Bílá barva působí v interiéru čistě, svěže a dodává mu lehkost. Hodí se ke všemu, nicméně i ona má své oblíbené barevné kombinace – ať už s šedou, šedohnědou (taupe) nebo s pískovými odstíny, stejně tak ji sluší výrazné barvy na doplňcích.

Do frekventovanějších prostor s častým namáháním dveří, jako jsou dětské pokoje, je ideálním povrchem dveří laminát v provedení CPL či HPL (střednětlaký a vysokotlaký).

Tyto tvrzené povrchy se vyznačují odolností jak proti mechanickému namáhání, tak vůči běžně používaným čisticím a dezinfekčním prostředkům. Díky tomu se snadno udržují a obstojí skvěle i v domácnostech s domácími mazlíčky.

Vyznavači tradičního a romantického stylu si přijdou na své s modelem dveří Bergamo, jehož retro vzhled ve stylu ornamentální secese neztrácí na půvabu.

Dveře v dekoru CPL bílá hladká se vyznačují výrazným rámováním a lze je navíc kombinovat i ozdobnými lištami.

Jednoduchost a ladnost – dvě hesla, kterými se vyznačoval prvorepublikový funkcionalismus. Model dveří Mera v provedení CPL bílá perla se tímto stylem nechal inspirovat a díky tomu se tyto dveře hodí prakticky do každé domácnosti.

Podlehněte kouzlu lesku nebo matu

Exkluzivní povrchová úprava vysoký lesk či mat osloví všechny milovníky přepychu a určité jedinečnosti.

Zatímco matný dekor dveří dokáže eliminovat odrazy světelných efektů a ve finále dělá každý odstín jemnější, lesk je stále nejvíce populární v kombinaci s bílou, které dá vyniknout a tím nejen navozuje dojem luxusu, ale ještě více prosvětlí interiér domácnosti.

Netradiční model dveří Hanum v provedení bílá lesk slouží nejen jako dveře, ale zároveň i jako věšák. Na výklopné háčky umístěné v lištách snadno pověsíte kabát, kabelku nebo třeba vak s hračkami.

Nosnost jednoho háčku je 10 kg a v jedné liště můžete mít zabudovány až 4 háčky.

Řada Elegant patří u Sapeli k nejuniverzálnějším modelovým řadám a díky svému jednoduchému a čistému vzhledu je vhodným řešením pro všechny moderní interiéry. Chcete ji dodat punc jedinečnosti a luxusu?

Zvolte dekor lesk metal a podpořte jej bezfalcovým provedením tzn. kdy je dveřní křídlo v jedné rovině se zárubní.