Grandiózní finále Elite Model Look 2023

Ve Španělském sále Pražského hradu se ve středu 30. srpna uskutečnilo finále nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pro Českou a Slovenskou republiku.

Vítězi se stali se Aneta Matúšková a Filip Kocábek za Českou republiku a Zuzana Kistyová a Ivo Korčák za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále. Porota rozhodla rovněž o vítězství Nikity Podovaylenka z Ukrajiny.

První tři přehlídky finalistů a přehlídku topmodelek doplňovaly oblečení z butiku Obsession šperky české klenotnické značky s téměř 30 letou historií ALO diamond.

Přední topmodelky Michaela Kociánová, Eva Klímková, Sasha Gachulincová, Magdalena Havlíčková, Aneta Měšťanová, Karolína Čapková, Agáta Burešová, Rezi Šimonová a modelové Sebastian Klimeš a Maxmilián Klimeš měli na slavnostním finále i na přehlídkovém molu šperky ALO diamonds.

Na závěrečnou přehlídku finalistů byly k oblečení ETRO zvoleny šperky klenotnictví Halada, které letos výročí slaví 45 let a nabízí multibrand světových značek např. Mikimoto, Pomellato, FOPE, Niessing, Gellner a další.

Po skončení finále se se partneři projektu a jejich hosté přesunuli do luxusní restauraci Sasazu. Lákavé nabídce pokrmů a nápojů této oblíbené pražské fusion asijské kuchyně neodolali například Saša Jány, ředitel soutěže SEML, Eva Perkausová, Michaela Kociánová, Saša Gachulincová, Hanka Vágnerová, módní návrháři Boris Král a Jan Černý a další.

Atmosféru neformálního setkání #seeyouatsasazu v nádherných designových prostorách restaurace umocňovala hudba dj Lumiere.

Také párty  #seeyouatsasazu nechyběl třpyt diamantů.

Míša Kociánová a Sasha Gachulincová na sobě měla šperky ALO diamonds, návrhář Boris Král, který na slavnostní večer ušil šaty pro Hanku Vágnerovou zvolil perlovou brož Mikimoto a náhrdelník Halada z bílých perel a návrhář Jan Černý doplnil smoking náhrdelníky z bílých a černých diamantů Halada.