Grandiózní finále Elite Model Look 2023

Chcete sdílet tento článek?

Ve Španělském sále Pražského hradu se ve středu 30. srpna uskutečnilo finále nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pro Českou a Slovenskou republiku. Vítězi se stali se Aneta Matúšková a Filip Kocábek za Českou republiku a Zuzana Kistyová a Ivo Korčák za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále. Porota rozhodla rovněž o vítězství Nikity Podovaylenka z Ukrajiny.

První tři přehlídky finalistů a přehlídku topmodelek doplňovaly oblečení z butiku Obsession šperky české klenotnické značky s téměř 30 letou historií ALO diamond. Přední topmodelky Michaela Kociánová, Eva Klímková, Sasha Gachulincová, Magdalena Havlíčková, Aneta Měšťanová, Karolína Čapková, Agáta Burešová, Rezi Šimonová a modelové Sebastian Klimeš a Maxmilián Klimeš měli na slavnostním finále i na přehlídkovém molu šperky ALO diamonds.

Na závěrečnou přehlídku finalistů byly k oblečení ETRO zvoleny šperky klenotnictví Halada, které letos výročí slaví 45 let a nabízí multibrand světových značek např. Mikimoto, Pomellato, FOPE, Niessing, Gellner a další.

 Po skončení finále se se partneři projektu a jejich hosté přesunuli do luxusní restauraci Sasazu. Lákavé nabídce pokrmů a nápojů této oblíbené pražské fusion asijské kuchyně neodolali například Saša Jány, ředitel soutěže SEML, Eva Perkausová, Michaela Kociánová, Saša Gachulincová, Hanka Vágnerová, módní návrháři Boris Král a Jan Černý a další.

Atmosféru neformálního setkání #seeyouatsasazu v nádherných designových prostorách restaurace umocňovala hudba dj Lumiere.

Také párty  #seeyouatsasazu nechyběl třpyt diamantů. Míša Kociánová a Sasha Gachulincová na sobě měla šperky ALO diamonds, návrhář Boris Král, který na slavnostní večer ušil šaty pro Hanku Vágnerovou zvolil perlovou brož Mikimoto a náhrdelník Halada z bílých perel a návrhář Jan Černý doplnil smoking náhrdelníky z bílých a černých diamantů Halada.

Další zajímavé články