Jak vybrat regály do garáže nebo do sklepa

Chcete sdílet tento článek?

Optimálně řešený úložný prostor je velmi důležitý. Když si představíte, že máte zase jít do sklepa, spíže nebo garáže a zakopávat o různé věci, zrovna příjemné top určitě není. Přitom stačí tak málo. Moderní regálový systém dnes není nijak výrazně nákladný a nabízí ideální řešení pro jakékoli prostory. Jak tedy takové regály do interiéru vybírat? To vám prozradíme v následujících řádcích. Aspektů pro správnou volbu je pochopitelně poměrně dost.

Pevná a bytelná konstrukce regálů

V první řadě byste se měli zaměřit na samotnou konstrukci regálového systému. Ta musí být maximálně pevná. Vždyť potřebujete, aby jednotlivé police unesly co největší množství věcí, případně předměty vyznačující se vysokou hmotností. Moderní regálové sestavy bez problémů dokážou unést klidně i 300 kg na jednu jedinou polici. Záleží na tom, jakou variantu si pořídíte. Výbornou volbou jsou například spolehlivé kovové systémy vyznačující se relativně tenkou konstrukcí. Nezabírají prostor, lze s nimi manipulovat podle potřeby a mají vysokou nosnost.

Variabilita úložného prostoru

Také ta je bezesporu velmi důležitá. Vždyť většinou potřebujete uložit různorodé předměty tak, aby nezavazely a nebyly na očích. Právě proto se vyplatí vsadit na moderní regálové sestavy. Výbornou volbu představují především značkové regály. Naším tipem je například elegantní rohový regál od Majster Regál. Vyznačuje se právě vysokou nosností a možností variabilního členění dle potřeby konkrétního člověka. Hodí se tak do jakékoli místnosti.

Vzhledově musí být elegantní

Ani sklepy už dnes nejsou místnostmi, které by měly být nějaké zašlé, staré a nevzhledné. Ideální je volit regály které jsou tvarově i barevně zajímavé. U zmiňované společnosti Majster Regál jsou k dispozici modely vyznačující se různými barevnými povrchy. Vybrat si není problém.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články