Jak žehlit rychle a zároveň dezinfikovat?

Chcete sdílet tento článek?

Stačí pouhá jedna minuta a můžete žehlit. Napařovače SteamOne nevyžadují dlouhé nahřívání a téměř okamžitě jsou připraveny k šetrnému žehlení i těch nejjemnějších tkanin. Napařovací metoda žehlení nejenže perfektně vyrovnává záhyby všech typů oděvů, ale také odstraňuje pachy a dezinfikuje látku. Celý proces probíhá na ramínku a vy tak nemusíte stát shrbení nad žehlicím prknem. SteamOne nově získal certifikaci od nezávislé francouzské laboratoře, že odstraní 99% virů způsobujících onemocnění COVID-19 z oblečení i roušek.

Proč vyměnit žehličku za napařovač SteamOne
Pára je výborným pomocníkem nejen v kuchyni, ale v celé domácnosti. Běžně už s ní pracují pračky, myčky i žehličky. U napařovacích žehliček je ale jedna nevýhoda: žehlicí prkno. To u napařovačů neboli vertikálních žehliček potřeba není. Oděvy žehlíte přímo na ramínku a v pohodlné pozici. A košile? Jejich žehlení vás se SteamOne začne možná i bavit.

Napařovač SteamOne vyniká rychlostí
Čas je pro vás cenná komodita a potřebujete mít oblečení vyžehlené i třeba těsně před schůzkou? SteamOne je „ready“ za minutku. Doslova. Záhyby na oděvu a zmačkaná místa vyrovná také velmi rychle a vy se přitom ani nezapotíte.
Manipulace s napařovačem je velmi jednoduchá. Díky kolečkům se snadno přemisťuje z místa na místo a bez problémů se vejde do skříně. Systém SteamOne disponuje teleskopickou tyčí s ramínkem a je proto velmi skladný.

Napařovače SteamOne se hodí se na všechno

Napařovače SteamOne toho zvládnou mnohem víc než klasická žehlička. Dobře vyžehlí hrubé materiály, ale něžně narovnají i jemné a delikátní látky. Díky tomu, že pracují ve vertikální poloze, se perfektně hodí rovněž na péči o záclony a závěsy.

Dezinfekce a odstranění pachů během chvilky

SteamOne také využijete na okamžité vydezinfikování roušek a svrchních oděvů po návratu domů z práce a ze školy. Ušetříte si tedy čas s praním a nemusíte používat ani žádné chemické prostředky. Na všechno stačí pára, kterou SteamOne generuje. Pára vaše oblečení navíc rychle zbaví nepříjemného pachu cigaret nebo jídla z restaurace.

Jak napařovače SteamOne fungují
Napařovače SteamOne mají konstantní parní ráz o teplotě páry 98 °C a nemusíte se bát rozžhavené plochy, o kterou byste se popálili. Žádnou nemají. A práce s nimi je jednoduchá a rychlá. Více na www.steamone.cz.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články