Kärcher: Revoluce v čištění podlah

Běžný úklid domácnosti se neobejde bez čištění podlah. Ať už máte doma laminát, dřevěnou podlahu či dlažbu, s pouhým mopem si při úklidu nevystačíte. Vytírání podlah dosud mělo svá pravidla. Nejprve použít vysavač a vysát prach, zvířecí chlupy nebo drobky. Potom vzít mop a kýbl s vodou a setřít všechny pevné podlahy.

Vysaje i umyje v jednom kroku

Bez ohledu na velikost bytu se stále snažíme, aby nám úklid zabral co nejméně času. Naštěstí i výrobci úklidové techniky se nám snaží ušetřit čas a chránit i životní prostředí.

Díky tomu dnes už není potřeba při úklidu používat takové množství chemie jako před několika lety.

Pomáhá pára, dávkovače čisticích prostředků přímo na přístrojích a nejnověji můžeme využít i podlahovou myčku Kärcher FC 5, která kombinuje mytí s odsáváním nečistot v jediném kroku.

Kdo by chtěl ztrácet čas vysáváním a poté ještě vytíráním, když veškeré tyto úkony můžete zvládnout naráz. Podlahová myčka Kärcher FC 5 (doporučená cena 6490 Kč) je určená na tvrdé podlahy a umožňuje zároveň stírat a vysávat jak vlhké, tak i suché nečistoty.

Dostanete se s ní pod nábytek i do hůře dostupných míst a rohů. Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken spolehlivě pojmou veškerou špínu a zároveň odsávají z válců směs vody a nečistot bez přerušení.

Díky šikovné funkci vlastního čištění zůstanou válce bez nečistoty a připravené k použití. Praktická je i výměna nádržky na špinavou vodu, kterou snadno vyprázdníte, aniž byste se dostali do kontaktu se špinavou vodou.

To ale rozhodně není vše. Podlahová myčka nabízí i další benefity. Ve srovnání s běžnými metodami šetří přístroj až 85 % vody a přesto nabízí prvotřídní výsledky čištění.

S dopředu rotujícími válci se navíc přístroj pohybuje téměř sám, takže uklízíte skoro bez námahy. Oceníte také to, že vám nezabere zbytečně mnoho místa. Díky jeho kompaktní velikosti jej snadno uskladníte.