KOLEKCE BOGNER FIRE & ICE PODZIM/ZIMA 2016

Návrat ke kořenům – to je motto kolekce Fire + Ice pro letošní sezonu. Důraz je kladen především na funkčnost jednotlivých kousků tak, aby splňovaly ty nejnáročnější požadavky zdatných lyžařů.

Charakteristickým znakem kolekce je sportovní vzhled a jasné barvy, které vytváří dokonalý kontrast. Hlavním poselstvím celé linie je nekompromisní autenticita, každý model v sobě nese něco z kořenů značky Bogner, které spočívají převážně ve sportovní módě.

Jednotlivé kousky se nesou ve stylu 70. let, všemu pak dominuje znak W (odkaz na zakladatele Willyho Bognera), který je dekorativním prvkem celé kolekce.

Kolekci Fire + Ice Fall Winter 2016 dominují barvy jako výrazně červená, ocelově modrá, fialová, lávová, zlatá, zelená, platinová, titanová, mangová a antracitově černá.

Activewear

Dámská linie

Středobodem nové kolekce je nepromokavá bunda s abstraktní imitací kůže či s lakovanými potisky. Bundy jsou vybaveny funkčními detaily jako je odnímatelná kapuce, kapsa na skipas, podlepené švy a sněžný pás.

Neméně podstatné jsou lyžařské kalhoty, které pevně obepnou vaši postavu, přesto vám dovolí maximum pohybu. Obzvláště oblíbené jsou pak strečové kalhoty s kontrastními bočními pruhy. Všechny modely v dámské linii jsou obohaceny o různobarevné detaily a doplňky.

Pánská linie

Značka Bogner investovala v pánské řadě především do funkčnosti. Výsledkem jsou kvalitní bundy s technickými vlastnostmi, které se hodí i do toho nejhoršího počasí.

Mezi nejdůležitější detaily pak patří barevné kombinace, kontrastní zipy a potisky ve vojenském stylu.

Limitovaná edice – Ray Demski

Ray Demski je fotograf a extrémní sportovec, který je znám pro své nádherné snímky krajin. Ray se narodil kanadským hippies, se kterými procestoval svět.

Když mu byly tři roky, žil několik měsíců se svými rodiči na pláži v Thajsku, ve 14ti se s nimi plavil po celém světě. Netradiční způsob života ho naučil otevřenosti, mírumilovnosti a jinému pohledu na věci, které ostatním přijdou fádní.

Značka Bogner spojila s Rayem své síly, aby mohla vzniknout unikátní kolekce Fire + Ice Fall Winter 2016, které vévodí exkluzivní potisky.

Sportswear

Dámská linie

Kolekci reprezentují barvy a motivy kůže. Samozřejmostí jsou materiály, které udržují vaše tělo v teple a vy se tak můžete plně soustředit na své sportovní výkony.

Kolekce zahrnuje bundy s kapucí, softhell kalhoty, mikiny kratšího střihu ve stylu 70. let, lyžarské svetry… zkrátka vše, co k aktivnímu zimnímu pohybu potřebujete.

Pánská linie

Důraz je kladen zejména na bundy, které jsou vhodné pro každodenní nošení. Hitem jsou třívrstvé bundy a různorodé parky, ve kterých bude nositelům maximální teplo.

Pánská řada z kolekce Bogner Fire + Ice svým designem dokazuje, že sportovní móda nemusí být jen funkční. Košile se nesou v duchu oxford stylu, úplety mají v sobě zase kousek Milána.