KONEČNĚ MŮŽETE ZAŽÍT FRANCOUZSKÝ SEN
Postele s francouzským šarmem značky TRECA INTERIORS PARIS mohou být nyní chloubou i Vaší ložnice. Tato značka již přes 80 let drží vysokou kvalitu skvělého spánku, který mění obyčejnou noc v sen.

Jediný nejdéle působící multibrand showroom luxusních postelí LUXURY SLEEPING Vám přináší nově možnost spát ve francouzském stylu.

Postele s francouzským šarmem značky TRECA INTERIORS PARIS mohou být nyní chloubou i Vaší ložnice. Tato značka již přes 80 let drží vysokou kvalitu skvělého spánku, který mění obyčejnou noc v sen.

Jako všechny značky v LUXURY SLEEPING i tato je značka s tradicí a vytváří postele na míru, v luxusním stylu.

Optimální spánkové pohodlí je doplněno o skvělý design díky spolupráci s mezinárodně známými designéry zvučných jmen, např. Matteo Thun, Andreas Weber, Annette Lang nebo Sandrine Chollet.

Kolekce postelí mohou být završeny k dokonalosti díky nabídce drobného doplňkového nábytku, který vždy smysluplně učiní z pouhé ložnice na spaní také na prostor pro obývání a odpočinek. LUXURY SLEEPING, kde je každá postel unikátním dílem, Vás  zve do hodnotného a rafinovaného světa estetiky ložnic, které tak získávají nový rozměr vnímání.

LUXURY SLEEPING,Korunní 108b, Praha 10-Vinohrady, tel.: 773503100, email: info@postele-LS.cz,  www.postele-LS.cz