Žehlící panák je ideální domácí pomocník

V dnešní hektické době snad každý uvítá možnost omezit nezbytné a nepříliš oblíbené činnosti, jako je žehlení košil a dalších „složitých“ oděvů. Již žehlení 6-8 košil týdně opravdu dokáže spolehlivě zkazit večer.

Novinkou, která v tomto ohledu přesně trefila představy zákazníků, je žehlicí panák.

Kompaktní přístroj, který umožní snadno, rychle a zejména šetrně žehlit košile, blůzy, halenky, ale v některých případech i kalhoty, uvítá každý, od maminky na mateřské dovolené po top manažera.

Přitom funkce žehlicího panáka je jednoduchá. Stačí košili či kalhoty hned po vyprání a vyždímání obléci na panáka, přístroj spustit, vyhladit nerovnosti a nechat mírným tlakem a teplým vzduchem látku sušit a žehlit. A za pár minut je hotovo!

Čas jsou peníze, ale tam, kde nejde jen o úsporu každé minuty, zase pomůže šetrnost přístroje k žehleným látkám. Žehlicí panák si totiž poradí s většinou střihů i téměř každou látkou.

K dispozici jsou modely jen pro žehlení košil (P01), jen kalhot (P08) či kombinované. Ty pak mohou mít navíc velmi praktický pojízdný a výškově nastavitelný podstavec (P05 a profesionální P06 pro náročnější použití s vyšším výkonem a robustnější konstrukcí).

Ani modely s pojízdným podstavcem však nezaberou více místa než třeba běžná židle.

Cena začíná na 12.990 Kč včetně DPH.

Více informací u výhradního dovozce pro ČR a SR na stránkách www.zehlicipanak.cz a www.zehliacafigurina.sk