Koupelny s nekonečným počtem variant

Forever je elegantní voděodolný nábytek s minimálními nároky na údržbu, který vyrábí česká rodinná značka LE BON. Z jednotlivých segmentů je možné vytvořit nekonečný počet variant. „Každá koupelna je jiná.

Každý prostor vyžaduje jiné použité dekory, jinou barevnost a jiné rozměry. Proto neustále rozšiřujeme velikosti a materiály přesně na míru konkrétní koupelně. Koupelnu vidíme jako plnohodnotnou součást obytného prostoru.

Estetická hodnota nábytku je pro nás stejně důležitá jako ta užitná. Věříme, že je to na našich produktech znát,“ glosuje René Novák, zakladatel společnosti.

Skříně jsou dodávány s výřezy pro umyvadla dle výběru zákazníka, přičemž cena série FOREVER je závislá od výběru možných variant a pohybuje se od 24 900 korun výše.

Co ještě potřebujete vědět?

Krycí deska vám bude dodána v jednom kuse, beze spár. Kalené extra čiré saténové sklo má matný povrch příjemný na omak a na sametovém povrchu nejsou vidět otisky prstů. Sklo navíc nemá typický nádech do zelena. Krycí desky jsou 100% voděodolné.

Pomyslnou třešničkou na dortu jsou tenké dubové korpusy šuplíků s otvíráním PUSH OPEN. Nábytek můžete kombinovat s umyvadly na položení z nabídky LE BON, nebo dle vašeho vlastního výběru. „Naším favoritem je nábytek opláštěný plechem.

Na fotce v šedém matném laku v kombinaci s dýhou z eukalyptu nebo starého dřeva. Tato dýha se vyrábí recyklací starých dubových trámů. Nábytek ze starého dřeva má neopakovatelnou výraznou kresbu.“