Luxusní bazény

ZASNĚTE SE: Jdete k hladině svého nádherného bazénu. Odráží se od ní sedmé nebe…

Kráčíte ke svému luxusnímu privátnímu moři. Vzduch voní létem, touhou a romantikou.

Sestupujete po schůdcích do krásně osvěžující, blankytně modré vody, bazén se rázem stává tím nejbáječnějším místem na celém světě, prožíváte pocity radosti a znovuzrození. Voda vás uvolňuje a je zároveň zdrojem vaší nové energie.

Cítíte se zkrátka jako v sedmém nebi.

Sen o bazénu „jako stvořeném“ právě pro vás si ale přeci můžete splnit v realitě! Pro vaši inspiraci vám představujeme tři „bazénové lahůdky“ na českém trhu. Tři úchvatné novinky.

Keramické bazény VICTORY – pro ty, kdo hoří vášní po přepychu

Bazén řady VICTORY, model Spartacus. Foto: archiv

Absolutní vrchol mezi luxusními bazény představují keramické bazény VICTORY. Jsou „vymazlené“ i do toho nejmenšího designového, ergonomického a technického detailu. Vyrábějí se na Slovensku. Vycházejí z osvědčené australské top technologie.

Jejich základem je nejmodernější keramický materiál, jenž je chráněn vinylesterovou a polyesterovou vrstvou. Výsledkem spojení je dokonalá, pevná „keramika“ s mimořádně dlouhou životností.

Australští designéři se při návrzích tvarů těvhto bazénů a jejich zabudovaných relaxačních zón pokusili o posunutí hranic komfortu a bezpečnosti až na samotné hranice dokonalosti.

Stavebnicové bazény MERCURY – světový hit made in Portugal

Bazén řady MERCURY, model Algarve. Foto: Mountfield

Popularita luxusních bazénů MERCURY je dána unikátním spojením vrcholně elegantního „čistého“ designu a nekompromisní pevnosti.

Této pevnosti je dosaženo stavebnicovým konstrukčním systémem – bazén je složen ze speciálních silnostěnných ocelových panelů se speciálním žárovým zinkováním.

Díky tomu si jeho majitel může svobodně zvolit délku i šířku bazénu stejně jako hloubku a víceúrovňový profil dna. Bazény MERCURY jsou ohromně oblíbené v takových bazénových velmocích, jako jsou Španělsko, Portugalsko či Francie.

Předností těchto bazénů je v neposlední řadě extrémně jednoduchá stavební příprava pro osazení bazénu včetně dokončovacích prací. Přípravu i dokončovací práce zvládne téměř každý svépomocí.

Sklokompozitní bazény CORAL PLUS – klenot vašeho domu

Bazén řady CORAL PLUS, Gemini. Foto: Mountfield

Nejnovější řada luxusních rodinných bazénů CORAL PLUS skvěle kombinuje výhody oblíbených sklokompozitních bazénů s moderními technologickými a designovými prvky bazénů keramických.

Zpevněná konstrukce těchto bazénů zaručuje maximální rovinatost celé monolitické skořepiny, což mimo jiné výrazně zjednodušuje a také zlevňuje stavbu.

Bazény CORAL PLUS mají velmi pohodlné integrované schodiště s praktickými protiskluzovými nášlapy.

A také pohodlné a ergonomicky vytvořené relaxační zóny a odpočinkové lavice – to vše geniálně konstrukčně vyladěné tak, aby bylo co nejvíce prostoru pro odpočinkové či kondiční plavání.

Další předností těchto bazénů je i nenáročná stavební příprava a instalace za pouhý jeden den.

Více na www.mountfield.cz