Lednice budoucnosti je na světě

Pokud se chystáte pořídit si novou lednici, pak byste neměli zbytečně slevovat ze svých nároků. Lednice patří mezi nejvíce vytížené spotřebiče v domácnosti, proto raději investujte do kvality a značky, aby vám spolehlivě sloužila pokud možno co nejdéle.

Dnešní lednice navíc umí mnohem víc než jen pojmout velký nákup a uchovat potraviny co nejdéle čerstvé. Seznamte se s americkou lednicí LG GSX961NSAZ, která je novou královnou mezi chladničkami.

Lednice, která nic neskrývá

Určitě to všichni dobře znáte. Honí vás mlsná, ale nemůžete se rozhodnout, na co máte zrovna chuť, tak trávíte spoustu času u otevřené chladničky hledáním něčeho k snědku. Napadlo vás ale někdy, že tím můžete vyplýtvat až 120 kWh ročně?

Chladnička LG GSX961NSAZ ale nabízí dokonalé řešení. Vybavena je speciálními dvířky Instaview Door-in-Door, díky nimž můžete vidět její obsah, aniž byste ji museli otevřít.

Stačí pouze dvakrát zaklepat na inteligentní sklo, interiér chladničky se rozsvítí a vy okamžitě vidíte její obsah. Další benefit přináší filtr Pure N Fresh, který se likviduje nepříjemné zápachy z aromatických potravin.

Na své si přijdou i milovníci vína

Nejen milovníci vína ocení speciální držák lahví, který udrží ve stabilní poloze až čtyři lahve, svůj nápoj tak budete mít vždy dobře vychlazený.

Jste-li příznivci nejrůznějších delikates, pak právě vám je určena speciální zásuvka Utility Box, která poskytuje optimální teplotu pro dlouhodobé skladování sýrů, uzenin a dalších lahůdek. V mrazničce rovněž naleznete čtyři skleněné police a dvě zásuvky.

Díky systému Total No Frost navíc nemusíte chladničku ani mrazničku nikdy odmrazovat. Stejně tak můžete hodit za hlavu i starosti se spotřebou, americká lednička LG GSX961NSAZ semůže pochlubit zařazením do mimořádně úsporné energetické třídy A++. Díky tomu ušetří až 32 % energie a zaručuje dlouhou životnost.

Ovládejte vaši lednici na dálku

Nadšenci smart technologií mohou využívat Smart ThinQ aplikaci a pomocí svého telefonu tak ovládat svou ledničku.

V případě že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu nebo expresní mrazení ještě před vložením čerstvých potravin.

Jednoduché propojení smartphonu s ledničkou umožní sledovat její chod a v případě potíží provést inteligentní diagnostiku.

CENA V SÍTI EURONICS: 59 512 Kč