Letní hýčkání na zámku Chateau Herálec

Léto je krásný čas, proč si nedopřát nezapomenutelné chvíle oddechu, sluníčka, dobrého jídla a hezkých zážitků na zámku Chateau Herálec – jednoho z nejkrásnějších chateau v ČR.

„Letní hýčkání“ je ve znamení odpočinku, romantických procházek a lenošení v naší rozkvetlé zámecké zahradě. Dovolte slunečním paprskům, aby Vám navrátily ztracenou energii a vykouzlily úsměv na Vaší tváři.

Nechte svá okna v pokoji během pobytu v tomto kouzelném zámečku otevřená a můžete tak kdykoliv naslouchat zpěvu ptáků, cítit vůni blízkého lesa a dýchat čerstvý vzduch.

Celkový zážitek zajisté umocní zámecká restaurace „Honoria“, kde zažijete nezapomenutelný kulinářský zážitek.

BALÍČEK „LETNÍ HÝČKÁNÍ“ OBSAHUJE:

UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním 50% cenovým bonusem na 3. NOC!

WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou

ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů

NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)

VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás

ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (Naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy letní Vysočinské přírody opravdu plnými doušky)

SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (Víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku)

PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (duben – říjen), romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám personál připraví piknikový koš plný zámeckých dobrot

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“