Letošní trendy signature pro jaro a léto

Letos se nechali  návrháři  módního domu Marks & Spencer  pro kolekci jaro a léto inspirovat přírodou a rozkvetlými květy. Potisk obsypaný drobnými letními květinami najdete na všech nezbytných kouscích napříč letní kolekcí: na šatech, sukních i topech.

Důraz je také kladen na použití kvalitních matriálů, především bavlněného modalu z udržitelného zdroje BCI. Modalové směsi  jsou lehké a prodyšné látky, která zajišťuje maximální pohodlí.

Cotton modal  se navíc chlubí inovativní technologií Body Sensor™, která se postará o pocit pohodlí při nošení nehledě na venkovní teplotu.

Hitem letošní kolekce jsou sedmikrásky, které se  představují v sezónní paletě barev jasně zelené v kombinaci s pudrovou růžovou a měkkými odstíny bílé, a výborně si rozumí s podkladem klasické námořnické modři.

Tento signature sedmikráskový potisk je oslavou letní zahrady. Květinový potisk najdete i na spodním a nočním prádle z luxusní M&S řady Rosie Exclusively.

Kousky z této kolekce, obsypané drobnými něžnými narůžovělými květy, jsou ódou na nedbalou eleganci a chic ženský styl, a budou sloužit jako perfektní základ intimního šatníku.

Potisk je zde kombinován s květinovými výšivkami, jemnou krajkou a propracovanými detaily.

Paleta barev se pohybuje mezi pudrovou růžovou s dotekem okrové, pomněnkově modrou a sytě růžovou.  Veškeré oblečení je od pondělí k dostání v obchodě nebo na e-shopu www.marksandspencer.com