Luxusní bublinková lázeň pro zdraví i pohodu

Chcete sdílet tento článek?

Trendem posledních let se staly vlastní akrylátové vířivky. Jsou skvělé nejen jako letní osvěžení, ale také pro relax a masáže. Pokud tedy zastáváte fyzicky nebo psychicky náročnou práci a potřebujete pravidelně relaxovat, zkuste si na zahradě nebo ve svém wellness zázemí zřídit koutek s akrylátovou vířivkou.

Teplé a intenzivní hydromasáže totiž mají na lidské tělo blahodárné účinky, pomáhají při bolestech svalů a kloubů a odplavují stres. Desetiletí technologického vývoje zdokonalily ergonomii skořepin i efektivitu použitých trysek, takže na trhu jsou již skutečně špičkové modely. Například luxusní 5místná a moderními funkcemi i technologiemi „nadupaná“ vířivka Bahamas. Můžete si navolit intenzitu masáže, poslouchat hudbu díky vestavěnému audiosystému a večer si dopřávat chromoterapii díky osvětlení s 8 volitelnými barvami.

Všechny systémy vířivky lze pak díky spolehlivé řídicí jednotce americké značky Balboa jednoduše ovládat jediným prstem. Čištění vody probíhá pomocí ozonové technologie, která ji zbaví bakterií a virů a odstraní i mastné stopy (například z tělových a opalovacích krémů). Vzhled vnitřní skořepiny si můžete pro ideální soulad s okolím vybrat ze tří barevných variant. Více na www.mountfield.cz.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články