Oaks Prague přináší design na venkov

Kousek za Prahou, ale s pohodlím nejmodernějších technologií. Takové je bydlení v rezidenčním komplexu Oaks Prague, který právě vyrůstá ve středočeských Nebřenicích.

Díky svému umístění v klidné lokalitě poskytne unikátní vesnička rodinám nejen funkční a stylové bydlení, ale i dokonalý odpočinek a servis.

Projekt Oaks představuje inovativní a sofistikovaný způsob, jak propojit specifika českého venkovského života, svět nejmodernějších technologií a progresivní design.

Této filozofii odpovídá i minimalistický vzhled domů, na jejichž návrhu se podílela nejslavnější jména světové architektury. Namátkou jmenujme Richarda Meiera, Johna Pawsona, Evu Jiřičnou a její AI-Design či ateliéry Marani Architects, ADR a Chapman Taylor.

Návrhy apartmánových domů, řadových domů i samostatných vil spolu tvoří neotřelou mozaiku tvůrčích rukopisů jednotlivých architektů.

Přesto jsou si ale v něčem podobné – velkorysé prostory i využití přírodních materiálů spojuje jedinečné domy do synergického celku.

Oaks svým obyvatelům nabídne nejen bydlení, ale i bohaté možnosti relaxace a služeb. Kdo by neocenil golfové hřiště s licencí PGA National, jezdecké centrum nebo tenisový klub pár kroků od svého domu?

V nebřenickém zámečku najdete skandinávské wellness a spa, boutique hotel, country club a restauraci.

Nadstandardní občanská vybavenost je v moderním Oaks samozřejmostí – v srdci vesničky budou obyvatelům k dispozici obchody na náměstíčku, školka, pošta, kyvadlová doprava, restaurace i sdílený vozový park elektromobilů a nonstop concierge servis.

První rezidenční budovy se v Oaks začnou rýsovat od letošního dubna se zahájením stavby základů apartmánových domů Richarda Meiera, Chapman Taylor a John Thompson & Partners, rozprostírající se okolo budoucího náměstí.

Tyto práce navazují na výstavbu rozsáhlé páteřní technické infrastruktury, která je v běhu od druhé poloviny roku 2016. Letos v květnu se navíc zahájí zasévání prvních devíti jamek golfového hřiště, na kterých právě probíhá instalace závlahového systému a drenáží.

Budou tak připravené přivítat první hráče v létě 2019. Druhou „devítku“ čeká zasetí příští rok.

Oaks Prague je projektem pražské developerské společnosti Arendon Development Company pod záštitou londýnské investiční skupiny Decimus. Stavba celého komplexu bude dokončena zhruba za čtyři roky a zabydlí se zde kolem dvou set rodin.

www.theoaksprague.cz