Sedačka se zlatými nohami a barem v područce?

Ano, to je LUXUS v podání společnosti společnosti Phase sedačky. Tato společnost, již dobře známá svými výrobky a kvalitou se letos rozhodla zařadit do nabídky luxusní provedení svých sedacích souprav.

Proč se tak rozhodla a co přesně znamenají tyto luxusní provedení, nám odpověděl majitel a generální ředitel společnosti Martin Duras.

Proč jste se rozhodli zařadit do nabídky Luxusní provedení sedaček?

Důvod byl jednoduchý. Mám mnoho úspěšných známých, kteří když vybírají něco výjimečného, tak to hledají v různých jiných prodejnách. V značkách, které pocházejí ze zahraničí.

Mně to bylo směšné, protože tento byznys dobře znám a dokonce vím, kde a jak se tyto „luxusní“ sedačky vyrábějí.

Chcete tím říct, že tyto výrobky nejsou kvalitní?

Výrobky jsou kvalitní, ale zdaleka nemají takovou hodnotu, jakou jim dávají jejich prodejci. Například: Kůže nebo látka jsou převážně dováženy z asijských zemí nebo z jižní Ameriky.

My kůži nakupujeme přímo z Italských fabrik a na naše kožené, ale i látkové výrobky poskytujeme záruku 5 let. Který z těch „luxusních“ prodejců nabízí delší záruku než 2 roky? U nás je to jeden ze základních důkazů kvality, které dáváme našim zákazníkům zdarma.

V čem jsou tedy Vaše sedačky v Luxury provedení výjimečné?

Například jeden z našich modelů s názvem Modena, dostal letos jedno velmi šikovné vylepšení pro skutečně náročné zákazníky.

Spolu s designérem jsme do područky této sedačky navrhli speciální bar s podsvícením, do kterého se vejde přibližně 9 lahví, plus speciální krabička s příslušenstvím na otevírání vína. Područky jsme nazvali „Sommelier“. Bar vypadá opravdu exkluzivní.

Další výjimečností, kterou nenabízí žádný jiný prodejce, jsou nohy na sedačce, které jsou komplet pozlacené 24karátovým zlatem. Je to opravdu věc, kterou si k sedačce objednávají jen ti nejnáročnější klienti. Celá sada zlatých nohou stojí přibližně 30 000 Kč.

V neposlední řadě musím zmínit speciální Luxury potahové materiály jako kůže Manhattan dováženou přímo od italského výrobce. Látka s názvem CHARM je zase výjimečná svou vysokou odolností vůči oděru.

Jednoduše řečeno, vydrží uživateli velmi dlouho a dá se velmi snadno udržovat čistá díky speciální povrchové úpravě.

Je třeba ještě zmínit, že Luxusní materiály, které na sedačky nabízíme, se dají použít na kterýkoliv model z nabídky Phase.

Také zlaté nohy. Stačí vybrat model a my ho vyrobíme v Luxury provedení, dle přání klienta. Klient po podepsání objednávky dále dostane zlatou plaketu s logem Phase LUXURY edition a také černě zlatý polštář s ručně vyšitým logem a nápisem LUXURY edition. To slouží k tomu, aby bylo hned vidět, jakou kategorii sedačky Phase vlastní.

Kde si tedy mohou naši čtenáři tyto zajímavé kousky prohlédnout?

V kterékoliv naší prodejně Phase sedačky na Slovensku a v Čechách. Sedačky v uvedeném provedení jsou vystaveny v každé naší prodejně.

Extra zvýhodnění pro čtenáře: rezidenceonline.cz

Pokud pošlete SMS ve tvaru „rezidenceonline_únor_Váš email“ na číslo 602 410 782, zašleme Vám na Váš email kupón, se kterým dostanete na celou objednávku LUXURY slevu 25%.

Abyste svou slevu navýšili, musíte tento kupón vytisknout a odevzdat při podepsání Vaší objednávky. Kupón platí 1 měsíc, pošlete proto SMS ještě dnes.

www.SedackyPhase.cz