Luxusní sauna v soukromí vašeho domova

Chcete sdílet tento článek?

Už před tisíci lety lidé věděli, že sauna posílí zdraví, zlepší imunitu a bojuje proti únavě i špatné náladě. Až v poslední době se ale sauna stává standardním vybavením domácnosti. Saunu vybírejte podle typu a vybavení.

Finská sauna s vůní cedrového dřeva a teplotou sahající ke 100 °C spouští v lidském těle procesy, které posilují obranyschopnost a odplavují z těla toxiny. Relaxujte 5 až 15 minut, pořádně se zchlaďte a dopřejte si odpočinek. Aby finská sauna mohla ukázat, co umí, opakujte saunovací cyklus 3 až 4× a navštěvujte saunu minimálně 1× týdně.

I ti, kterým vysoké teploty finské sauny nesvědčí, se pozitivních účinků tepla nemusí vzdávat. V infrasauně, vytopené na 40 – 60 °C, na tělo působí léčivé červené paprsky, které uvolňují klouby a svaly. Nechte tělo prohřát 30 až 45 minut, ale po schlazení si dopřejte už jen odpočinek. Pod infrapaprsky však relaxujte klidně každý den. Infrasauna pomáhá regenerovat unavené svaly, tudíž si ji dopřejte také po sportu

Saunování se rychle stane oblíbenou částí dne, při které si vychutnáte soukromí, luxus a naprosté uvolnění. V hobby marketu však dokonalou saunu nehledejte. Vaše sny o perfektním relaxu dokáží splnit jen specialisté, kteří saunu postaví na míru i do atypických prostor a postarají se také o servis.

Například u tradičního českého výrobce saun SaunaSystem jsou standardem sauny z cedrového dřeva vybavené špičkovými rakouskými a německými technologiemi. Například luxusní sauna Modus nadchne audio systémem, LED osvětlením a dotykovým ovládáním.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články