MARKS & SPENCER PODPOŘIL ONKOLOGICKÁ CENTRA

Chcete sdílet tento článek?

Vzhledem k současné nelehké situaci, která je náročná zejména pro nemocné a zdravotníky, se společnost Marks & Spencer rozhodla darovat významným českým onkologickým centrům velikonoční sortiment potravin. Přes dvacet tisíc sladkostí z velikonoční kolekce proto v těchto dnech věnovala onkologickým pacientům, kteří patří mezi nejvíce ohrožené nemocí COVID-19 a také zdravotníkům, kteří jsou momentálně vystaveni zvýšené zátěži. M&S chce obdarovaným tímto způsobem zpříjemnit jejich hospitalizaci a poděkovat za jejich obětavou práci.

Velikonoce jsou čas, který obvykle slavíme spolu s rodinou a přáteli, místo toho však zdravotníci neúnavně pracují, aby nás ochránili před šířením viru. Rozhodli jsme se jim proto touto cestou poděkovat za fantastickou práci, kterou odvádějí. Jejich nasazení v této době je neuvěřitelné, a nás velice těší, že jsme jim mohli udělat radost,“ uvedl Stephen Smy, Country Manager M&S Česká republika.

Ve spolupráci s neziskovou zdravotní organizací Dialog Jessenius M&S navíc k velikonoční sladkostem M&S přibalil také edukační materiály.

K dárkům od Marks & Spencer jsme s radostí přiložili informace, které jsme připravili s odborníky z České onkologické společnosti ČLS JEP. Pacienti v nich najdou rady, jak se v současné mimořádné situaci chovat, a jak o sebe pečovat.“ dodala Michaela Tůmova, ředitelka neziskové organizace Dialog Jessenius.

Poděkování patří také společnosti Liftago, které zajistila rozvoz sortimentu M&S do onkologických center.

Britská společnost Marks & Spencer dlouhodobě ve svých českých pobočkách podporuje edukační aktivity organizace Dialog Jessenius zaměřené na prevenci rakoviny prsu. V posledních letech také pravidelně před Vánocemi obdarovává potravinovým zbožím Domov pro seniory Stachy-Kůsov.

Děláme správnou věc!

Obdarovaná onkologická centra:

  • Komplexní onkologické centrum Fakultní nemocnice v Motole

  • Komplexní onkologické centrum Masarykova onkologického ústavu v Brně ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Brno a Fakultní nemocnicí U Svaté Anny

  • KOC Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

  • Komplexní onkologické centrum Fakultní nemocnice Na Bulovce ve spolupráci se Všeobecnou fakultní nemocnicí a Fakultní Thomayerovou nemocnicí

  • Komplexní onkologické centrum Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava

  • Léčebna dlouhodobě nemocných v Praze 6

Od minulého týdne mohou být opět otevřeny prodejny M§S se sekcemi potravin. Nakoupit zdravé a chutné fresh food a vůbec celý sortiment potravin M§S tak můžete DBK Praha 4, Fenix Praha 9, Nový Smíchov – Praha 5 a Václavské náměstí 36.

 

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články