Miele Chef at Home s Michael Hromasem
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Michal Hromas

Nová služba od Miele: Chef at Home – vaření u vás doma

Společnost Miele, výrobce prémiových spotřebičů pro domácnost i profesionální provozy, nabízí svým zákazníkům zcela novou službu – Miele Chef at Home. Je určena všem, kteří mají doma spotřebiče Miele a rádi by vyzkoušeli jejich nekonečné možnosti.

Pokud vám nevyhovují některé z nabízených termínů, případně dáváte přednost skutečně individuálnímu přístupu, jistě tuto službu oceníte. Kromě otestování mnoha praktických funkcí a programů můžete rozšířit svůj kuchařský repertoár o nové a zajímavé recepty.

„Nabízíme jedinečnou možnost pozvat si šéfkuchaře Michala Hromase přímo k vám domů, veškeré podrobnosti záleží na individuální domluvě.

Jaké si představujete menu, pro kolik osob bude šéfkuchař vařit, jaký termín vám vyhovuje nejvíce, ba dokonce v jakém jazyce bude vaření probíhat – to vše je jen na vás, připravíme vám nabídku přímo na míru.

Napište nám na adresu chef@miele.cz svou představu a my zařídíme vše potřebné včetně nákupu surovin“, říka Petr Chlada, obchodní ředitel Miele.

Tuto nabídku lze využít v Praze a blízkém okolí, službu nabízíme v českém, anglickém a ruském jazyce.

Kulinářské akce Miele

Miele Experience Centra (MEC) v Praze a Brně jsou přímo ideálním prostorem pro nejrůznější kulinářské akce. Pro zvláštní příležitosti s minimálním počtem účastníků je určen noblesní salónek vybavený designovým nábytkem či vinotékou.

Prostory MEC si lze rovněž pronajmout pro nejrůznější společenské akce – speciální kurzy vaření, firemní večírky, exkluzivní degustace, vernisáže, módní přehlídky, tiskové konference apod.

Na akcích zažijete svět Miele na vlastní kůži. Načerpáte inspiraci i informace, v aktivní kuchyni MEC se můžete sami aktivně zapojit do přípravy pokrmů nebo získat tipy a triky od špičkového kuchaře.

Díky našim kurzům se budete moci pochlubit svým blízkým i přátelům nezapomenutelným ohňostrojem chutí.  

Všechny kurzy probíhají v prostorách Miele Experience Center v Brně a Praze, které jsou vybaveny přístroji s nejnovějšími technologiemi – i proto je každý kurz vaření jedinečným zážitkem.

Co Miele podle Petra Chlady nabízí?

Předváděcí vaření

Tento prezentační kurz je určen všem, kteří mají zájem seznámit se s přednostmi domácích přístrojů Miele. Pokud zvažujete zakoupení přístrojů, nebo jen chcete vědět, jak fungují a co dokáží, je tento kurz přímo vám.

Předvedeme vám výhody pečicích, paních i kombinovaných parních trub. Zaměříme se na jednoduchost, rychlost a optimální přípravu pokrmů v přístrojích Miele.

Sami se můžete přesvědčit nejen o snadnosti ovládání a propracovanosti provozních způsobů, ale i o jednoduché přípravě a výtečné chuti pokrmů z našich přístrojů.

Na vlastní chuťové buňky poznáte výjimečnost vaření surovin v páře, které je v současné době velmi moderní a především zdravé.

Kulinářský večer á la carte

Pokud si chcete rozšířit své vědomosti o přednostech spotřebičů Miele, zapojit se do přípravy výtečného čtyřchodového menu, získat cenné rady od špičkových kuchařů a v neposlední řadě ochutnat skvělá vína z naší vinotéky, měli byste svou pozornost zaměřit na kulinářský večer „á la carte“.

Pomůžeme vám naučit se pracovat s parní troubou, kombinovanou parní troubou, indukcí a dalšími přístroji tak, aby pro Vás vaření přestalo být povinností a stalo se čistou radostí.

Kromě samotné přípravy menu se zaměříme také na servis či prostírání stolu, aby byl zážitek skutečně dokonalý. Kulinářský večer á la carte je ideálním dárkem pro vaše blízké, ale využít jej lze i jako oblíbenou formu teambuildingu pro vaše zaměstnance.

Kurz vaření

Hledáte inspiraci pro své domácí kulinářské experimenty? Navštivte naše kurzy vaření, na nichž se pod vedením špičkových kuchařů naučíte připravovat kompletní menu pro svou rodinu či přátele.

V našich kurzech se odrážejí současné trendy vaření a příklon ke zdravému životnímu stylu, a proto jsou zaměřeny především na přípravu pokrmů v parní či kombinované parní troubě.

V příjemném prostředí aktivní kuchyně Miele v pražském showroomu si můžete vyzkoušet přednosti spotřebičů Miele a vychutnat si vlastnoručně připravené chutné a zdravé pokrmy.

Private Chef / Miele Chef at Home/ Call Chef/ ?

Svým zákazníkům nabízíme i zcela novou službu – Miele Chef at Home. Je určena všem, kteří mají doma spotřebiče Miele a rádi by vyzkoušeli jejich nekonečné možnosti.

Pokud vám nevyhovují některé z nabízených termínů, případně dáváte přednost skutečně individuálnímu přístupu, jistě tuto službu oceníte. Kromě otestování mnoha praktických funkcí a programů můžete rozšířit svůj kuchařský repertoár o nové a zajímavé recepty. Službu nabízíme v českém, anglickém a ruském jazyce.

www.miele.cz

Michal Hromas

Kmenový kuchař Miele, pražský rodák Michal Hromas, získával své zkušenosti v mnoha prestižních podnicích – např. v Domě vína U Závoje, v Plzeňské restauraci Obecního domu v Praze, v Aromi pod vedením Ricarda Lucqueho, jeho podniku La Bottega nebo v restauraci Borgo Agnese v Brně.

Od roku 2012 spolupracuje Michal Hromas se společností Miele. Potkat ho můžete při kurzech vaření, předváděcím vaření a nově také jako privátního chefa pro klienty Miele volící skutečně individuální přístup. Michal hovoří také anglicky, španělsky a rusky.

Pracovně navštívil Řecko, Tunis, Itálii, Španělsko, Izrael a Velkou Británii. Své zkušenosti zúročuje při tvorbě konceptů a spolupráci na jejich realizaci.

Vařil také např. pro velvyslance Izraele a USA, pro izraelského premiéra či pro štáb filmů Václava Marhoula – Tobruk v Tunisku a Nabarvené ptáče na Ukrajině.

Od roku 2012 začíná pracovat pro PRO-BIO – Svaz ekologických zemědělců. Pracuje zároveň jako redaktor rubriky Ve vlastní šťávě v Českém rozhlase pro Radio Wave.

V roce 2015 zakládá Nomadis catering, který jezdí po celé Evropě a připravuje netradičně tradiční jídla levantské a středomořské kuchyně na různých společenských událostech.