Miele je partnerem E.ON Energy Globe 2017

Společnost Miele s i letos stala partnerem soutěže E.ON Energy Globe 2017, nejvýznamnějšího českého ocenění v oblasti ekologie.

V České republice pořádá tuto mezinárodní soutěž od roku 2008 energetická společnost E.ON. V rámci soutěže jsou oceňovány projekty a inovativní nápady v oblasti životního prostředí a úspor energií.

Jedním z nominovaných projektů letošního ročníku je i ekologická prádelna BSB v Olomouci, vybavená právě profesionálními přístroji Miele. Hlasovat o projektech lze na www.energyglobe.cz.

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží „ekologický“ vysavač Complete C3 Boost EcoLine.

Miele a trvale udržitelný rozvoj

Společnost Miele vyrábí od roku 1899 prémiové spotřebiče pro domácnost i využití v profesionálních provozech a v současné době má zastoupení na všech pěti kontinentech.

Firemní motto Immer besser – Vždy lepší – odkazuje na hodnoty, které Miele po celou dobu své existence vyznává.

Velký důraz klade firma na trvale udržitelné jednání, které považuje za základ dlouhodobého úspěchu. Miele je členem organizace pro mezinárodní udržitelný rozvoj Global Compact a signatářem Charty pro zachování rozmanitosti.

Přístroje Miele jsou známy svou vysokou kvalitou a spolehlivostí. Spotřebiče Miele jsou testovány

na životnost 20 let a jsou oceňovány za nejlepší výsledky při minimální spotřebě vody a energie. V mnoha zemích je Miele nejuznávanější značkou v oboru.

V německém žebříčku značek „best brands“ byla značka Miele dokonce označena za nejlepší značku všech dob („best brand ever“).

Miele aktuálně

Aktuálně získala firma kontrolní podíl ve Steelco Group (výrobce dezinfekčních automatů a sterilizátorů především pro nemocniční a farmaceutický sektor).

Díky této kombinaci se divize medicínských technologií v rámci Miele Group rozroste asi o 1/3 a dosáhne přibližně 250 mil. eur ročně. Cílem spojení je poskytovat klientům ještě širší a propracovanější škálu produktů a nejlepší možné služby.

www.miele.cz