Miele opět potvrzuje svou kvalitu

Hned tři pračky Miele dosáhly nejlepšího hodnocení v testu (dTest 4/2021)

První pračka Miele spatřila světlo světa už na počátku 20. století, první automatickou pračku Miele si mohli zákazníci koupit v roce 1956. Od té doby prošly přístroje pro péči o prádlo velký kus cesty v oblasti technologií, designu, komfortu i odpovědného přístupu k životnímu prostředí.

Co je ale u Miele konstantní, je důraz na špičkovou kvalitu každého přístroje, který opustí prostory výrobního závodu.

To potvrzují i tři modely Miele – WCA 030 WCS, WED 135 WCS a WWD 120 WCS -, které dosáhly nejlepšího hodnocení v testu. *V čísle 1/2021 obdržela Značku kvality dTest pračka Miele WWG660 WCS.

Všechny tři posledně testované modely, navíc za atraktivní cenu, disponují výkonným a úsporným ProfiEco motorem, k prádlu mimořádně šetrným voštinovým bubnem, funkcí CapDosing pro dávkování speciálních pracích prostředků v kapslích nebo snadným ovládáním (dle modelu EasyControl či DirectSensor).

Stejně jako další přístroje Miele jsou i pračky testovány na životnost až 20 let.

Miele a vítězství v testech

Příběh o úspěchu díky kvalitě: vítězové testů od Miele. To, že Miele představuje tu nejlepší volbu, dokazují mnohá vítězství v testech. A ne bezdůvodně. Domácí a vestavné spotřebiče Miele musí před uvedením na trh projít úspěšně mnoha zkouškami.

„Nejlepší přístroj dle výsledků testu je Miele.“ Tento závěr často vyplývá

z hodnocení na národní i mezinárodní úrovni testování spotřebičů. V hodnocení, které prováděl výzkumný ústav Stiftung Warentest (StiWa) v Německu od roku 2000 do roku 2005, zvítězilo v testu nebo získalo nejlepší ohodnocení dvanáct přístrojů Miele.

Také časopis Öko-Test se zabývá hodnocením přístrojů Miele. Ve Velké Británii je Miele stálým hostem na stupních vítězů v testování produktů časopisu Which?.

Mezi poslední oceněné patří např. Complete C3 Cat&Dog, který byl britským magazínem „Which?“ označen dokonce za nejlépe hodnocený testovaný vysavač všech dob. Ani ostatní vysavače z produkce Miele nezůstávají v tomto ohledu pozadu.

Ať už se podíváme na holandský magazín „Consumentenbond“ nebo francouzský test „Que Choisir“, vysavače Miele obsazují přední příčky bez ohledu na hodnoty uváděné na energetických štítcích.

Také v hodnocení nezávislého spotřebitelského časopisu dTest v České republice získaly přístroje Miele mnohokrát nejlepší hodnocení.