Nábytek z umělého ratanu té nejvyšší kvality

Nábytek z umělého ratanu značky Skyline Design je tím nejkvalitnějším a designově nejkrásnějším nábytkem, který můžete na světovém trhu koupit.

Pod značkou Skyline Design se vyrábí luxusní nábytek pro interiéry, ale zejména pro venkovní použití již více než 20 let a prodává se ve více než 30 zemích světa.

Nábytek značky Skyline Design získal řadu světových vyznamenání a ocenění na prestižních výstavách v New Yorku, Chicagu, Las Vegas, Miami, Dallasu, Orlandu, Londýně, Paříži, Milánu, Valencii, Barceloně, Frankfurtu, Singaporu, Hong Kongu, Tokiu, Sydney, Moskvě, Kuala Lumpur, Jakartě, a dalších.

Tato ocenění získali tvůrci nábytku zejména za perfektní kvalitu a nádherný design, který tvoří vrcholní světoví návrháři nábytku a interiéru.

Jmenujme alespoň jednoho, kterým je Dan Foley, který získal v Las Vegas tři roky po sobě to nejvýznamnější světové ocenění za design.

Skyline Design používá k výrobě svého nábytku výhradně prvotřídní materiály a ruční výrobu zajišťují vyškolení pracovníci, kteří realizují nevšední krásné návrhy významných světových návrhářů. Tímto se liší od všech ostatních konkurenčních firem.

Nábytek Skyline Design pro venkovní použití je vyroben z nosných konstrukcí z eloxovaného hliníku a pro výplně se používají materiály od světových jedniček jako je firma REHAU, VIKO a Ecolene.

Tyto materiály jsou odolné proti povětrnostním a chemickým vlivům, UV záření, celoročním vlivům počasí, a to jak v tropických oblastech, tak také v horských oblastech, což umožňuje celoroční používání nábytku v exteriéru.

Navíc všechny materiály jsou příznivé pro životní prostředí, protože jsou 100% recyklovatelné.

Více informací na www.afsint.cz