Nadčasové stavby z lícovaných cihel

Za lícovou cihlou stojí staletími prověřené vlastnosti a architektonická dokonalost. To vše přetrvává do současnosti. Dále tak vznikají stavby, které nabývají nadčasových kvalit a jedinečného vzhledu a trvanlivosti.

Většina z Vás zná lícové zdivo- neboli režné zdivo- z výletů do Anglie, Belgie, Nizozemí nebo z Německa. Brickland s.r.o. dodává do České republiky lícové cihly z těchto renomovaných cihlářských destinací  již 20 let.

Proto je lícové zdivo k vidění v hojném zastoupení i u nás. Brickland s.r.o. má tisíce realizací rodinných domů, administrativních budov, obytných komplexů.

Není ale problém se zaměřit i na menší realizace, jako jsou ploty, zahradní domky s krbem anebo pustit lícovku do interiéru.

Z cihlářské hlíny se také vyrábí velice kvalitní a stálá dlažba, která má v porovnání s dlažbou betonovou fenomenální fyzikální vlastnosti. Firma Brickland s.r.o.

dodává cihlářský sortiment od lícových cihel a obkladových pásků přes speciální lícové tvarovky a výše zmíněnou dlažbu až po keramické krycí prvky, zdící malty a spárovačky.

Ve vzorkovnách Bricklandu je na výběr z cca  200 druhů cihel a pásků a 70 typů cihelných dlažeb. Také Vám poradí s technickými záležitostmi jako je zateplování domu nebo vytvoří vizualizaci stavby s vybraným materiálem.

Podrobnější informace najdete na webu: www.brickland.cz.