Namalujete si své nejkrásnější vzpomínky

Oblíbili jste si malování podle čísel, nebo s ním začínáte? Zkuste malování podle čísel podle vlastní fotografie Zuty a uchovejte si jednu ze svých krásných vzpomínek. Vlastnoručně vytvořené dílo vám bude viset na zdi a každý den zlepšovat náladu.

Co to je malování podle čísel

Malování obrazu podle čísel připomíná dětské omalovánky. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, ale dostanete plátno s očíslovanými plochami.

Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete na vybarvení dané plochy. Zašlete fotografii, zvěčněte  nejkrásnější vzpomínky a udělejte z nich umělecké dílo. Staňte se umělcem plným kreativity.

Zkuste malování podle čísel

Ten správný čas na malování obrazu podle vlastní předlohy je ve chvíli, kdy si chcete podle čísel namalovat vlastní fotografii, uchovat vzpomínku na událost, jako je svatba či křest, vytvořit rodičům k výročí svatby jejich svatební fotku, zvěčnit své zvířecí mazlíčky nebo věnovat dárek pro přátele, blízké i rodinu.

Malovat můžete i pro své potěšení, zmírnění stresu, pro chvíle zábavy s partnerem, přáteli či rodinou.

Jak vybrat fotku

Fotografie musí být kvalitní, zejména na obraz větších rozměrů.

Předloha má mít rozlišení větší než 1 MB a fotka by měla být správně zaostřená.

Pokud je na ní postava, mírně rozmazané pozadí nevadí. Hezky například působí obrázky každého člena domácnosti, které mohou viset na stěně vedle sebe.

Jak na výběr fotografie

Vyberte fotografii s jednoduchým pozadím,

členité pozadí ubere hlavnímu objektu počet barev a zakryje jeho detaily,

převedená fotografie má méně podrobností než původní fotografie,

na rodinné fotografii by mělo být méně než 5 lidí, aby vynikly jejich tváře,

vyberte si méně předmětů pro větší jasnost,

vyberte kvalitní detail s dobrým osvětlením.

Jaké rozměry obrázku si můžete nechat vytvořit

Šířka a výška fota by měla odpovídat velikosti plátna. Pokud vyberete čtvercové plátno, je výhodnější poslat čtvercové foto. Při objednávce produktu Obraz podle vlastní fotografie si můžete vybírat mezi mnoha rozměry. Neplatí tu, čím větší, tím lepší.

Při malování obrazu podle fotky si u detailu obličeje vystačíte s menšími rozměry, zatímco při malování větší skupinky lidí nebo u fotografie vyfocené z dálky bychom doporučovali zvolit spíše větší rozměry obrazu.

Pokud si nebudete jistí, jaký rozměr zvolit, můžete se obrátit na zákaznickou podporu Zuty, která vám ráda pomůže s vašimi dotazy.

Malování pro začátečníky

Malování podle čísel je vhodné i pro úplné začátečníky. Návrh obrazů zpracovává přímo grafik, který vámi zaslané fotografie upraví.

Při malování podle čísel pro začátečníky si vytvoříte objednávku produktu Obraz podle vlastní fotografie, v detailu produktu nahrajte svou fotografii pomocí tlačítka Nahrát fotografii, vyberte si rozměr a rámování.

Z rozsáhlé palety zahrnující 243 odstínů grafik vytvoří a pošle ke schválení návrh, a pokud vám nebude vyhovovat, vytvoří vám ještě jeden zdarma.

Příběh zákaznice Zuty

„Namalovala jsem obraz k 20. výročí svatby rodičů. Rodičům jsem na víc než týden, kdy jsem obraz malovala, zakázala vstupovat do mého pokoje. I když mamka byla připravená na to, co na obrazu bude, nakonec se to stejně neobešlo bez slz.

Hotový obraz už rodičům zdobí ložnici.”

Dalšími příběhy a výslednými obrazy malování podle čísel se můžete inspirovat také na Facebooku Zuty.