Útulnější obývací pokoj s roletami Den a noc

To, jak vypadá náš interiér, ovlivňuje naši náladu. Pokud se cítíme v místnosti dobře, lépe se nám pracuje, relaxuje i spí. Někdy stačí změnit jen pár maličkostí. Podle průzkumů má zařízení a vzhled našeho domova vliv na pocit štěstí.

A nejvíce nás ovlivňuje zejména uklizený, světlý a útulný obývací pokoj, kde trávíme dost času.

 
 

Doma chceme mít soukromí a potřebujeme také dostatek přirozeného světla.

To je také jeden z důvodů, proč jsou v obývacím pokoji tak oblíbené rolety Den a noc, které perfektně kombinují světlo a soukromí.

Díky dokonalé roletě Den a noc můžete svůj obývací pokoj proměnit v útulné místo, kde se budete cítit skvěle.

Výběr rolety Den a noc

Pro správnou instalaci rolety do oken Den a noc uveďte přesné rozměry pro dosažení elegantního a hravého designu. Změřte výšku a šířku oken. Rolety skvěle doplní každý interiér, ať už je tradiční nebo moderní.

Při měření si určíte počet rolet Den a noc pro velká a malá okna. Roleta den a noc může mít velké rozměry a pomocí jedné rolety zakryjete velké okno nebo několik oken. Díky těmto roletám u každého okna nastavíte světlo individuálně.

Uchycení rolet Den a noc

Jak změřit rolety Den a noc, vybrat typ uchycení a kazety?

Pokud nenajdete požadovaný rozměr, vyberte nejbližší vyšší rozměr a do poznámky objednávky napište skutečnou šířku. Zdarma vám budou rolety upraveny na míru.

Šířka a výška látkových rolet se odvíjí od typu kazety.

Otevřenou kazetu – doporučujeme při zavěšení a vrtání na okno, nebo POLO kazetu – pro navrtání do okna či stropu místnosti a MAXI, pro navrtání do zdi nebo stropu místnosti.

Šířka může být 30 až 240 cm a výška 150, 220 a 240 cm.

Montáž rolet Den a noc

Instalace rolet je snadná. Rolety Den a noc vám přijdou složené a s přiloženými manuály na montáž je nainstalujete na okno za pár minut.

Pokud nechcete do okna vrtat, připevníte rolety Den a noc bez vrtání. Dají se i navrtat na okno či do stropu. Díky roletám Den a noc vmžiku zútulníte svůj obývací pokoj.

Můžete se podívat, jak na montáž. Na výběr máte u Fexi více než 130 látek. Jakou barvu vybrat?

Zatemňující rolety Den a noc

Zatemňující rolety Den a noc mají intenzivní černou barvu. Tzv.

blackout rolety se hodí do prostorného obývacího pokoje, protože ho černá zmenší.

Pro moderní vzhled zvolte kontrast s bílým nábytkem a doplňky. V tradičním interiéru s klasickým dřevem a v průmyslovém třeba s kovem a kůží.

Bílé rolety Den a noc

Bílý obývací pokoj má čistý, svěží, uklizený a nadčasový vzhled. Roleta Den a noc v bílé barvě propouští více světla a je ideální pro malé a tmavší obývací pokoje. Zkombinujte bílé rolety Den a noc s nábytkem ve stejné barvě.

Ve skandinávském stylu interiéru je lze zkombinovat s pastelovými i více nápadnými a veselými barvami.

Antracitové nebo šedé rolety Den a noc

Díky nadčasovému a hřejivému vzhledu je antracit oblíbenou barvou do obývacího pokoje. Skvěle se kombinuje s dřevěnou podlahou či proutěným nábytkem s charakteristickým vzhledem. Vhodnou alternativou jsou šedé rolety.

Béžové rolety Den a noc

Klasický a elegantní vzhled béžových rolet je ideální pro každý stylový interiér. Zkombinujte je s jemnými barvami hnědé nebo šedé pro dosažení teplého nádechu obývacího pokoje. Díky svému útulnému vzhledu se hodí do malých i velkých oken.

Tkanina rolety Den a noc má průhledné a neprůhledné vodorovné pruhy. Vrstvy látky pohybující se přes sebe dovolují určit správný dopad světla a stupeň soukromí. Vodorovné pruhy látky vytvářejí současně elegantní a moderní vzhled.