Nespresso má nový butik v Metropoli Zličín

Milovníci prémiové kávy se mohou těšit na zcela nový Nespresso Boutique in Mall v Metropoli Zličín v Praze, který nahradí tamější úspěšný pop-up butik.

Prodejna v novém designovém konceptu přinese nejen možnost pořídit si veškerý sortiment značky Nespresso, ale i interaktivní recyklační koutek, kam lze odevzdávat použité kapsle a zapojit se tak do recyklačního programu.

Po dvou letech fungování pop-up butiku se v Metropoli Zličín otevřou dveře ke kávovým zážitkům zcela dokořán.

Od 15. března 2021 mohou zákazníci navštívit novou pobočku Boutique in Mall, jejíž koncept znají z prodejny v Obchodním centru Nový Smíchov nebo z pražské Pařížské ulice. Impozantní dominantu interiéru tvoří vertikální živá zahrada o výšce přes 2,5 metru.

Zahrada je tvořena tzv. stabilizovanými rostlinami, které jsou zcela přírodní a ekologické. Jedná se o jedinečný proces konzervace rostlin. Samozřejmě nechybí ani ikonická Nespresso stěna tvořena kávami po celé délce butiku.

Zákazníci si v příjemných prostorách butiku mohou vybírat z veškerých kávovarů

a doplňků, včetně kompletní škály káv Nespresso, kávových balíčků či sortimentu k servírování. Jen jak to situace dovolí, nabídne butik také ochutnávky jednotlivých káv a edic Nespresso a stejně tak i degustace a vzdělávací semináře Masterclass.

Svůj prostor v butiku dostalo i důležité téma recyklace použitých kávových kapslí. V recyklačním koutku je k dispozici speciální váha, s jejíž pomocí návštěvníci zjistí, k čemu může konkrétní množství hliníkových kapslí posloužit.

Nashromážděné použité kapsle mohou návštěvníci v prodejně také rovnou odevzdat a darovat jim tak nový život díky speciálnímu recyklačnímu programu značky Nespresso.