Perte a sušte pouhým stisknutím tlačítka

Pokud jste při koupi pračky a sušičky trochu limitováni prostorem, můžete tento problém snadno vyřešit pořízením jediného přístroje: pračky se sušičkou. Přístroje Miele splňují veškeré nároky na perfektní péči na malém prostoru.

Pračka se sušičkou vypere vaše prádlo stejně dobře jako pračka a následně ho usuší tak dobře jako kondenzační sušička. Má to ovšem jednu podstatnou výhodu: proces praní a sušení není přerušen.

Ušetříte tak čas, který můžete využít pro příjemnější věci – vaše pračka se sušičkou se postará o zbytek.

Nové pračky se sušičkou WT1 s technologií PerfectCare mají kapacitu až 8 kg při praní a 5 kg při sušení. Model WTD 160 WCS nabízí nejen veškerý komfort, na jaký jste u Miele zvyklí, ale také velmi příznivou cenu – 39 990 Kč.

Ještě více komfortu do péče o prádlo přináší model Miele WTR 870 WPM vybavený unikátním systémem automatického dávkování TwinDos.

Přístroj použije přesně tolik pracího prostředku, kolik je potřeba, a disponuje kapacitou na 8 kg prádla při praní a 5 kg prádla při sušení.

Dokonale sladěné programy praní a sušení si perfektně postarají o vaše oblíbené kousky prádla. Pračka se sušičkou si hravě poradí s tmavým prádlem a jeansy, košilemi i blůzkami, vlněnými i velmi jemnými textiliemi.

Díky šetrnému voštinovému bubnu a vyplachování filtru nečistot bude vaše prádlo vždy jako v bavlnce.

S Miele@home lze domácí přístroje Miele snadno propojit, ovládat a kontrolovat je můžete pomocí mobilního koncového zařízení a aplikace Miele@mobile.

Zapomněli jste na dětskou ponožku nebo oblíbený svetr? S funkcí AddLoad to není žádný problém – prádlo můžete bez obav přidávat i během procesu praní.

Z hlediska úspory elektrické energie a vody oceníte termo-odstřeďování (zvláštní kombinace teplého vzduchu a odstřeďování pro úsporu času a elektriky) nebo průtokový měřič (velmi přesné měření přívodu vody).

Jak je u Miele pravidlem, velký důraz je kladen na kvalitu všech komponentů. Samozřejmostí je nerezová vana nebo ProfiEco motor, díky němuž perete  a sušíte bez opotřebení, tiše a úsporně.

Přístroje jsou testovány na životnost až 20 let a procházejí velmi náročnými testy.

Další informace najdete na: https://www.miele.cz/domacnost/pracka-se-susickou-wt1-2835.htm