Napínací potahy k ochraně

Chcete sdílet tento článek?

Pro mnoho lidí je výměna sedačky příliš finančně nákladná, obávají se stěhování nebo mají k té staré až téměř sentimentální vztah. Řešením, jak oživit starou sedačku, jsou napínací elastické potahy. Díky nim vykouzlíte i z té původní elegantní moderní kousek.

003_M„Vždyť se na ni dobře sedí“
Pokud toto vystihuje argument vašich blízkých, proč sedačku neměnit, kupte jim alespoň napínací potahy. Nové křeslo nebo sedačku budou mít i bez náročného stěhování. Přijde poštou v balíčku, který váží necelá dvě kila. Stačí pak vybalit napínací potahy decoDoma, které fungují v podstatě jako druhé čalounění,  a vykouzlit zbrusu novou sedačku.  Líbila se vám pohovka z prvního obrázku? Věřte, že je to úplně stejná jako tato (možná bude i hodně podobná té, kterou znáte).

001_MProměna sedačky nebo křesla během pěti minut
Napínací potah překryje skvrny, díry v čalounění a jiné nedostatky staré sedačky, která se ukrývá pod ním. Zároveň ji ochrání před nehodami, dětmi a domácími mazlíčky. Proměna je stejně snadná jako když se převlékáte sami. Potah jednoduše natáhnete a zase sundáte. Ani nepotřebujete pomoc nikoho jiného. Pokud si nevíte rady, jak si z široké nabídky vybrat, prozradíme, že nejprodávanější variantou jsou žíhané potahy. A pořád je to ta samá sedačka.

002_MPotahy k ochraně luxusních sedaček 
Napínací potahy se hodí i k ochraně luxusních sedaček. Pokud máte ve svém příbuzenstvu rodiny s dětmi nebo zvířecími mazlíčky, jistě víte, co dokážou na pohovce udělat. Zbavte se strachu a jednoduše před návštěvou nasaďte na sedací soupravu napínací potahy. Jsou vysoce roztažitelné všemi směry a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy nebo křesla. Od křesla přes dvojsedačku, trojsedačku až po rohovou sedačku. A až návštěva odejde, stačí je jen sundat a dát vyprat. Vyberte si z 309 variant tu pravou pro vás nebo vaše blízké.

5159801_GAICO - arricciato OCEANO poltrona 3M_5159801

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články