Napínací potahy k ochraně

Pro mnoho lidí je výměna sedačky příliš finančně nákladná, obávají se stěhování nebo mají k té staré až téměř sentimentální vztah. Řešením, jak oživit starou sedačku, jsou napínací elastické potahy. Díky nim vykouzlíte i z té původní elegantní moderní kousek.

„Vždyť se na ni dobře sedí“
„Vždyť se na ni dobře sedí“

Pokud toto vystihuje argument vašich blízkých, proč sedačku neměnit, kupte jim alespoň napínací potahy. Nové křeslo nebo sedačku budou mít i bez náročného stěhování. Přijde poštou v balíčku, který váží necelá dvě kila.

Stačí pak vybalit napínací potahy decoDoma, které fungují v podstatě jako druhé čalounění,  a vykouzlit zbrusu novou sedačku.  Líbila se vám pohovka z prvního obrázku?

Věřte, že je to úplně stejná jako tato (možná bude i hodně podobná té, kterou znáte).

Proměna sedačky nebo křesla během pěti minut
Proměna sedačky nebo křesla během pěti minut

Napínací potah překryje skvrny, díry v čalounění a jiné nedostatky staré sedačky, která se ukrývá pod ním. Zároveň ji ochrání před nehodami, dětmi a domácími mazlíčky. Proměna je stejně snadná jako když se převlékáte sami.

Potah jednoduše natáhnete a zase sundáte. Ani nepotřebujete pomoc nikoho jiného.

Pokud si nevíte rady, jak si z široké nabídky vybrat, prozradíme, že nejprodávanější variantou jsou žíhané potahy. A pořád je to ta samá sedačka.

Potahy k ochraně luxusních sedaček 
Potahy k ochraně luxusních sedaček 

Napínací potahy se hodí i k ochraně luxusních sedaček. Pokud máte ve svém příbuzenstvu rodiny s dětmi nebo zvířecími mazlíčky, jistě víte, co dokážou na pohovce udělat. Zbavte se strachu a jednoduše před návštěvou nasaďte na sedací soupravu napínací potahy.

Jsou vysoce roztažitelné všemi směry a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy nebo křesla. Od křesla přes dvojsedačku, trojsedačku až po rohovou sedačku. A až návštěva odejde, stačí je jen sundat a dát vyprat.

Vyberte si z 309 variant tu pravou pro vás nebo vaše blízké.