NÁVRHÁŘKA ZUZANA LEŠÁK ČERNÁ V NOVÉM ATELIERU

Chcete sdílet tento článek?

Ve středu 24. listopadu proběhlo slavností otevření nejluxusnějšího módního salonu v Čechách. Více než 60 hostů, kteří jsou známí v oblasti podnikatelské sféry a společenského života, si přišlo užívat program večera. Součástí byla prezentace nových luxusních prostor ateliéru, které na míru zhotovila společnost Exclusive interiors Pavla Vrzáka. 

Pozvaní mohli vidět, jak vzniká celá tvorba Zuzany od konstrukce střihů až po výrobu každého modelu v dílně a prohlédnout si nepřeberné množství látek z exkluzivních materiálů. Designové místnosti zdobily modely pro běžné nošení a společenské i svatební šaty.

Večer zahájila moderátorka Gábina Partyšová a předala slovo majitelce salonu Zuzaně Lešák Černé, na které bylo vidět dojetí.

Můj sen se stal skutečností. Chtěla jsem mít naprosto unikátní módní salon, který nemá v Čechách obdoby. Vytvořila jsem přenádherný ateliér pro svoji klientelu a krásné prostředí pro sebe a můj tým. Zárukou kvality totiž není adresa v hlavním městě republiky. Já jsem zůstala své Plzni věrná. Aktuálně se díky situaci věnuji především navrhováním a výrobě volnočasové módy, kterou si v mém salonu mohou klientky nechat ušít na míru. Těším se, až se zase naplno budu moci vrhnout do navrhování šatů do společnosti,“ sdělila Zuzana přítomným.

Vyvrcholením večera byla módní přehlídka, na které návrhářka prezentovala aktuální módní trendy a novinky ze své tvorby. Modelky předvedly šaty pro běžné nošení i do společnosti. V nové kolekci pracuje autorka se 100% hedvábím, které si nechala potisknout vlastním logem ve firmě, kde tiskne i módní ikona Versace. Zároveň nabízí klientkám mnoho modelů z koženkového materiálu. Nabídka je široká a opravdu si vybere každá žena.

Mezi předvádějícími byla Kateřina Wohlmann Votavová, Nikola Tretterová (finalistka soutěže Love Island) a Gábina Dvořáková.

Mezi nadšenými obdivovateli modelů byli například manželé Limberští, Nela Slováková, která kvůli společenské události přijela až z Brna, Martina Plezelová či Gábina Partyšová, která celým večerem provázela.

Unikátní koncept módního salonu je v České republice ojedinělý

Milovníci módy se mají na co těšit. Hned po přivítání na recepci je čeká šest místností, plných Zuzaniny tvorby. Vybrat si mohou ze širokého sortimentu volnočasové módy. Modely, které byly doposud k dostání na e-shopu, tak mají možnost vidět a vyzkoušet naživo a dají se upravit nebo zhotovit přesně na míru, svatební nebo večerní šaty nevyjímaje. Vybírat lze z mnoha materiálů, barev a provedení, vše s důrazem na individuální přístup.

U nás si najde každá žena to, co hledá a po čem skutečně touží,“ říká návrhářka. Hlavní místnost showroomu je plná světla a pohodlí a nabízí překrásný výhled na katedrálu svatého Bartoloměje a hlavní plzeňské náměstí, což dotváří originalitu prostředí.

Velmi děkuji Pavlu Vrzákovi a jeho interiérovému studiu, který stál za rekonstrukcí prostoru a jeho zařízení,“ doplňuje majitelka salonu. Každá ze šesti místností ateliéru má svou funkci a kouzlo. Poslední místnost ateliéru je delikátní. Zde totiž Zuzana plní sny nastávajícím nevěstám, a provází je tak při prvních krůčcích do nového života. Vznikají zde jedny z nejkrásnějších svatebních šatů na míru a nově si lze také některé z nich na svatbu zapůjčit. Sen o svatebních šatech tak může být dostupný pro více žen, které si například nechtějí šaty kupovat.

Foto: Herminapress

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články