Nejvýkonnější akumulátorový vysavač Dyson

Britský vynálezce James Dyson se proslavil patentem na první bezsáčkový vysavač a postupně své výrobky zbavuje i elektrické šňůry.

Nejnovější generace akumulátorového vysavače Dyson V11 má tak výkonnou baterii, že je možné s ním vysávat až 60 minut bez poklesu výkonu.

Vysavač Dyson V11 je nevíc inteligentní – v nástavci s vysokým točivým momentem má zabudovaný snímač dynamického zatížení, který automaticky přizpůsobuje sání podle typu vysávané podlahy a tím také reguluje spotřebu.

LCD displej zobrazuje zbývající čas běhu baterie a výkon přístroje v reálném čase a pokročilý systém filtrace zachytí 99,97 % nečistot do minimální velikosti 0,3 mikronu a vypouští čistější vzduch, což z modelu Dyson V11 dělá ideální vysavač pro domácnosti s alergiky.

Svoboda pohybu bez kabelu a možnost snadno volit mezi použitím s dlouhou trubicí nebo bez ní výrazně usnadňují vysávání prachu a alergenů v celé domácnosti a autě. Nabíjení probíhá v dokovací stanici, kterou je možné umístit na zeď i v té nejmenší předsíni.

Objemný zásobník na odpad znamená méně časté přerušování práce, systém „namířit a stisknout“ umožňuje jednodušší a hygieničtější vysypávání nečistot. Cena: od 15 990 Kč www.dyson.cz