S ALOve rozkvetete i vy

Jaro je časem, kdy všechno rozkvétá. I klenotnická značka ALOve dobře ví, že žena rozkvétá ve chvíli, kdy ji zdobí úsměv a nádherný šperk.

Právě pro ženy, které chtějí prožít jedno z nejkrásnějších ročních období ve znamení třpytu, je připravena nová jarní kolekce Bonbons.

ALOve je svěží moderní česká klenotnická značka, mladší sestřička ALO diamonds. otevírá svět diamantových šperků pro ty, kteří začínají objevovat jejich třpytivé kouzlo.

Zamilujte si luxusní hravé šperky z bílého, žlutého nebo růžového zlata osázené diamanty a barevnými kameny. ALOve je synonymem špičkové kvality a designu inspirovaného nejnovějšími módními trendy.

Šperky ALOve vytvářejí nejlepší klenotníci v pražském ateliéru, který patří mezi největší v evropě.

vstupte do třpytivého světa, ve kterém se ALOve diamantové šperky stávají svědky vašich významných rodinných událostí a jsou tak už navždy připomínkou narození miminka, studijních úspěchů, oslav narozenin a výročí nebo překrásným důkazem lásky.

Butiky ALOve jsou zavřeny, ale šperky lze koupit na e-shopu alove.cz. Odborné poradkyně také rády poradí na chatu anebo na telefonu 733 710 384.