Nová polohovací postel Vispring

Multibrand luxusních postelí Dreambeds představuje NOVINKU ROKU 2018 . Polohovací postel Vispring je zárukou dokonalého spánku a využívá moderní technologie pro snadné přizpůsobení lidskému tělu, které poskytují komfort a podporu v různých pozicích stejně účinně jako tradiční lůžko Vispring. Polohovací postel Vispring se skládá ze speciálně navrženého systému matrace spolu s nastavitelným spánkovým systémem, který může být čalouněný ve většině elegantních látek z naší exkluzivní kolekce.

Britské postele Vispring ze 100% přírodních materiálů. Jedná se o postele se 115letou tradicí, které jsou vyráběny ručně a výplně matrací obsahují luxusní materiály jako koňské žíně, kašmír nebo shetlandskou vlnu.

Polohovací postel Vispring mají polohovací základnu s kapsičkovými mikro-pružinami, nezávislé nebo synchronní polohovatelnost ve čtyřech bodech, bezdrátové ovládání.

Značka Vispring se stala průkopníkem prvních kapsičkových pružin v roce 1901. A už v roce 1912 se stala výhradním dodavatelem matrací pro Titanic.

Tradiční výroba britských postelí Vispring od roku 1901 je zárukou nejvyššího luxusu. Postele Vispring jsou vyráběné ručně od roku 1901, na zakázku a přímo pro vás.

Na výběr je ze 3 tvrdostí matrací, více jak 120 druhů látek a 28 druhů čel. S nákupem nové postele získáte současně i doživotní záruku. Díky přírodním materiálům jsou matrace hygienické a hypoalergenní.

Zakladatelem obchodu Dreambeds je Karel Vágner, který jako první představil českému trhu značku švédských postelí Hästens.

V nabídce Dreambeds naleznete široký sortiment postelí britských značek Vispring, Somnus, Aston a švédské značky Zleep. Vybavení své ložnice zde můžete obohatit také o prvotřídní ložní prádlo My Dream či dřevěné noční stolky švédské výroby.

Dreambeds nabízí nejen samotné produkty, ale i dodatečný servis, který například zahrnuje možnost vzít si vybranou postel na týden domů na zkoušku a v klidu se rozhodnout o případném nákupu.

S pořízením jakéhokoliv nabízeného modelu získáte zároveň i údržbu postele po celou dobu její životnosti.

V současnosti můžete postele Vispring pořídit v obchodech Dreambeds v Praze na Vinohradské 19, v Brně ve Štursově ulici 10/3 a v nedávno otevřeném outletu Postele Vagner na Jarově 2.

Povrchová matrace zdarma

K nákupu jakékoliv nové postele Vispring připravili v showroomech Dreambeds a Postele- Outlet by Vagner limitovanou nabídku – povrchová matrace Dream zdarma.

Nabídka platí při objednání postele od 1.4. do 30.6.2018 a lze ušetřit až  32.100,- Kč  při nákupu postele 180 x 200 cm!