PIECE OF ART – skutečný dotek umění

Chcete sdílet tento článek?

Česká klenotnická značka ALO diamonds představuje novou kolekci PIECE OF ART pro jaro/léto 2018. Designeři ALO diamonds stvořili šperky jako skvostná umělecká díla. Každý klenot je zde originálem, který dokonale doplní osobitost ženy. S kolekcí ALO diamonds – PIECE OF ART pocítíte skutečný dotek umění.

Když je šperk unikát
Nová jarní kolekce ALO diamonds PIECE OF ART je unikátní sbírku exponátů. Šarm bílých briliantů vyvažuje pestrost a hřejivost barevné palety přírodních drahých kamenů. Safíry, akvamaríny, smaragdy, kunzity, tanzanity, turmalíny či citríny v kolekci jaro/léto 2018 otevřou vaše srdce novým uměleckým prožitkům.

Třepot motýlích křídel možná zaslechnete, když se ozdobíte poetickým prstenem či náušnicemi z kolekce PIECE OF ART. Prsteny z bílého zlata Princely Butterfly a Pompous Butterfly nemají klasickou šínu a po navléknutí na prst působí motýlci velice realisticky. A to i díky precizní zlatnické práci, kdy jsou růžové, fialové a modré safíry na křídlech motýlů poskládány tón v tónu. Těla motýlů jsou poseta brilianty.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články