PIECE OF ART – skutečný dotek umění
Nostalgický návrat ke stylu art deco připomíná křehký náramek ALO Gentility Ribbon, který patří mezi stěžejní klenoty této kolekce. Bílé zlato je zde poseto záplavou oslnivých briliantů, jenž umocňují něžnou krásu tohoto šperku.

Česká klenotnická značka ALO diamonds představuje novou kolekci PIECE OF ART pro jaro/léto 2018. Designeři ALO diamonds stvořili šperky jako skvostná umělecká díla. Každý klenot je zde originálem, který dokonale doplní osobitost ženy. S kolekcí ALO diamonds – PIECE OF ART pocítíte skutečný dotek umění.

Když je šperk unikát

Nová jarní kolekce ALO diamonds PIECE OF ART je unikátní sbírku exponátů. Šarm bílých briliantů vyvažuje pestrost a hřejivost barevné palety přírodních drahých kamenů.

Safíry, akvamaríny, smaragdy, kunzity, tanzanity, turmalíny či citríny v kolekci jaro/léto 2018 otevřou vaše srdce novým uměleckým prožitkům.

Třepot motýlích křídel možná zaslechnete, když se ozdobíte poetickým prstenem či náušnicemi z kolekce PIECE OF ART. Prsteny z bílého zlata Princely Butterfly a Pompous Butterfly nemají klasickou šínu a po navléknutí na prst působí motýlci velice realisticky.

A to i díky precizní zlatnické práci, kdy jsou růžové, fialové a modré safíry na křídlech motýlů poskládány tón v tónu. Těla motýlů jsou poseta brilianty.