Nový Triflex HX2: Nejsilnější vysavač Miele

Chcete sdílet tento článek?

Vysávání bez kabelu je praktické a efektivní, obzvláště když je dokonale sladěn sací výkon s výkonem baterie a komfortem při obsluze. Se zavedením prvního tyčového akumulátorového vysavače Triflex HX1 v roce 2019 na trh se Miele setkalo s velmi pozitivními ohlasy. Nyní přichází na trh druhá generace kompaktního multifunkčního vysavače ze závodu Miele v Bielefeldu: Triflex HX2 kombinuje jedinečnou flexibilitu svého předchůdce s výrazně vyšším výkonem a vylepšeným komfortem při obsluze. Po technickém a vizuálním faceliftu zůstává Triflex HX1 v nabídce jako nový přístroj základní třídy.

Ať už jako klasický, nebo jako ruční vysavač na těžko přístupná místa: stejně jako jeho předchůdce je Triflex HX2 skutečně všestranným přístrojem. Díky patentovanému designu 3v1 lze jednotku PowerUnit, která se skládá z motorové jednotky, akumulátoru a prachové nádoby, přestavět během několika vteřin. Pokud je jednotka PowerUnit umístěna nahoře, je možné se pohodlně dostat pod nábytek nebo na strop. Pokud se nachází v dolní části, těžiště se přesune a bez námahy lze vysát velké plochy. V tomto nastavení může Triflex stát i samostatně, což je praktické pro krátkou pauzu při vysávání – například když zazvoní telefon nebo je potřeba zkontrolovat jídlo. Pro odstranění drobků na stole po snídani nebo v autě je ideální použití samostatné jednotky PowerUnit. Novinkou je držák příslušenství, který lze použít k připojení hubice na čalounění, hubice na vysávání spár nebo sacího štětce přímo na sací trubici, aby byly vždy na dosah.

Prvotřídní čisticí výkon

Za výrazně lepší čisticí výkon vděčí Triflex HX2 především novému motoru Digital Efficiency s výkonem vyšším o 60 %, který byl vyvinut a vyroben v závodě Miele v Euskirchenu (Technology Center Drives). Prvotřídní čisticí výkon vysavače Triflex HX2 je výsledkem souhry nového motoru, osvědčeného a mimořádně účinného monocyklonového provedení (technologie Vortex) a výkonného elektrokartáče Multi Floor XXL. Jeho rotující kartáčový válec je propojen s inteligentním systémem detekce podlahových krytin, který na tvrdých podlahách snižuje otáčky, čímž šetří energii a prodlužuje životnost baterie. Tato funkce je nyní rozšířena o motor. V závislosti na podlahové krytině se výkon motoru zvyšuje nebo snižuje. Kromě toho je elektrokartáč v závislosti na modelu vybaven LED osvětlením (BrilliantLight), takže i v těch nejtemnějších koutech lze vystopovat poslední zrnko prachu.

Potřebnou energii dodává lithium-iontová baterie od německého výrobce prémiových baterií Varta, která je vybavena sedmi vysoce výkonnými články. Díky tomu je doba provozu přístroje Triflex až 60 minut a lze ji v závislosti na modelu prodloužit až na 120 minut pomocí druhé baterie.

Vysoce účinná filtrace HEPA a hygienické čištění

Filtr HEPA Lifetime zachytí 99,999 % všech částic a spolehlivě filtruje i alergeny. Nová funkce ComfortClean umožňuje pohodlné čištění filtru během vysávání: částečky nečistot se zde vyklepou do nádoby pouhým otočením víka filtru. Tím se udržuje vysoký sací výkon vysavače na konstantní úrovni. Pro důkladnější ruční čištění jemného prachového filtru, který je nyní nutné vyčistit pouze každé tři měsíce, se jemný prachový filtr z přístroje vyjme v několika jednoduchých krocích. Při vyprazdňování prachové nádoby se nečistoty stisknutím tlačítka jednoduše vysypou směrem dolů, aniž by se dostaly do kontaktu s pokožkou (Twist2open).

Triflex HX2 je k dispozici ve čtyřech elegantních barvách, z nichž každá je kombinována s decentními barevnými prvky ve zlatorůžové barvě a šedě tónovanou prachovou nádobou. Za svůj inovativní design 3v1 získal ještě před uvedením na trh renomované ocenění Red Dot Product Design Award.

 Facelift Triflex HX1 je nyní také vybaven funkcí ComfortClean a je k dispozici v nových barevných provedeních. Zůstává v nabídce jako nová základní řada ve vylepšené podobě při současně snížené ceně.

www.miele.cz

 

 

 

 

 

 

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články