Opravdové #StayHome Spa

Příjemné přítmí, relaxační hudba a výjimečná péče o pleť – švédská skintech značka FOREO odhaluje tajemství, jak si doma dopřát nejen omlazující kúru, ale také chvíle odpočinku a celkové relaxace v době, kdy je potřebujete nejvíc.

Karanténa změnila dosavadní podobu našich životů a momentálně se vracíme zpět do normálního života. Stres spojený s návratem do pracovní rutiny může být enormní, proto lze využít nové návyky z tohoto zvláštního období.

Zajímavými příklady byly noční kluby pro karanténu i pětihvězdičkové domácí restaurace, FOREO však doporučuje vytvořit si pro sebe a své blízké jedinečné spa doma.

Udělejte si pohodlí, nalijte si skleničku vína a nechejte se inspirovat opravdovým #StayHome spa zážitkem.

FOREO GUIDE, JAK SI VYTVOŘIT #STAYHOME SPA

Upravte si domácí prostředí: Prostředí a atmosféra jsou pro spa velmi důležité.

Vytvořte si kolem sebe poklidnou oázu, ztlumte světla, aby pokoj působil útulně a hřejivě, a zapalte svou oblíbenou svíčku (doporučujeme vyzkoušet třeba levanduli pro relaxaci nebo jasmín pro revitalizaci).

Vytvořte si prostor, kde si budete moci lehnout. A je na vás, jestli zvolíte postel nebo si uděláte místo třeba na zemi. Důležité je, aby mělo tělo dobrou oporu a hlavně, abyste se cítili příjemně.

Dopředu si nachystejte vše, co budete potřebovat – plátky okurky na oči, horké ručníky a přikrývku.

8D hudba:

Tajemství opravdu pohlcujícího zážitku spočívá i ve vyměně tradiční relaxační hudby za 8D audio – vezměte si sluchátka a poslechněte si tuto skladbu (sluchátka jsou v tomto případě zcela zásadní).

Na rozdíl od klasické hudby vás 8D prostorová hudba přenese na jiné místo, neposloucháte totiž ušima, hudbu vnímáte prostřednictvím mozku, zvuk vibruje a vytváří pocit, že se šíří kolem vás.

Péče:

Z řady třinácti UFO Power Activated Masks si nejprve vyberte masku, kterou budete s přístrojem UFO 2 používat.

Pomalu přejíždějte po obličeji a nechejte se hýčkat. Přístroj poskytuje zklidňující masáž, která pleti uleví od pnutí a pomocí sonických pulzací navíc zmírní jemné linky a vrásky.

Termoterapie & kryoterapie: UFO 2 umocní masáž obličeje o hřejivou termoterapii nebo chladivou kryoterapii. Zkombinovat ale můžete i oba tyto efekty.

Nahřívání napomáhá odstranění nečistot z pleti a podporuje její rozjasnění, chlad pomáhá stahovat póry a zmírnit otoky.

LED světlo: LED světlo je tajemstvím bezchybné pleti, proto na něj vsází také celebrity, včetně Belly Hadid.

Aplikace FOREO For You automaticky vytváří program LED světla, jímž doplňuje zvolené ošetření, a tím zajišťuje dokonale pleťovou péči na míru.

Relax: Ošetření si zopakujte nebo se nechejte unášet na vlně maximálního požitku, omlazení a odpočinku. Máme pro vás i extra tip na konec.

Doporučujeme položit si na zavřená víčka plátky okurky, na obličej přiložit nahřátý ručník a zachumlat se pod deku.