Víte, která je ta nejluxusnější peřina?

Peřina z kajčího peří. Jedná se o ručně drané prachové peří kajek z Islandu. Tyto peřiny jsou uznávány pro svůj luxusní způsob, kterým dokážou navodit komfortní spánek nejen v královských komnatách tohoto světa.

Vzácné prachové peří se sbírá z kajčích hnízd certifikovanými sběrači. Výhradně ruční práce během celého procesu výroby každé jednotlivé peřiny.

Od samého počátku sběru a zacházení s peřím, přes plnění každého čtverce peřiny jednotlivě zkušenou rukou, až po potah peřiny, který korunuje slávu tohoto špičkového produktu.

Ke každé peřině je dodáván certifikát, včetně obrazové dokumentace konkrétních kajek, z jejichž hnízd byla peříčka sbírána.

Každá noc strávená pod touto peřinou Vás přenese do světa luxusního a blahodárného spánku, při němž zregenerujete své síly do dalšího dne.

Přijďte se dotknout a pocítit nepopsatelnou jemnost této peřiny do showroomu LUXURY SLEEPING na Korunní 2569/108b na pražských Vinohradech. Zde si ji také můžete objednat ve Vámi zvoleném rozměru. Objednávat můžete i zde:

www.postele-LS.cz , tel.: 773 503 100, email: sales@postele-LS.cz